Астролог напророкувала епохальні події / фото ua.depositphotos.com

Астролог Ольга Медвецька прогнозує епохальні події у всьому світі у зв'язку з переходом Плутона в знак Водолія 23 березня.

За її словами, дійсно, цей перехід поки тимчасовий, у середині червня поточного року він ще повернеться у своє попереднє положення - в знак Козерога, але у січні 2024-го Плутон знову перейде у знак Водолія та буде залишатися там аж до 2043 року.

"Історична епоха", - зазначила астролог.

Відео дня

При цьому Медвецька пояснила важливість тимчасового переходу, який вже стався:

"Коли Плутон ненадовго заходить у новий знак, ніби приміряючи на себе нову роль, ми можемо побачити промо-ролик до подій, які ми будемо спостерігати у майбутніх десятиліттях. А також зараз може бути закладено початок подальших глобальних процесів".

За її словами, у результаті взаємодії Плутона та Водолія ми всі побачимо:

"Трансформаційні процеси в області міжнародних організацій, руйнування старих іта віджилих себе й утворення нових, або якісне переродження вже існуючих. Також проходитимуть процеси демократизації влади у світі. Держави, в яких це не відбудеться мирним, добровільним шляхом, там все одно буде відбуватися перелом, але вже дуже стресово, критично, їм не уникнути революційних процесів, смертей, можливо, навіть військових подій, громадянських воєн".

Раньше екстрасенс Людмила Хомутовська розповіла, що війна в Україні може закінчитися вже до кінця 2023 року, однак передувати її завершенню будуть складні переговори.

Вас також можуть зацікавити новини: