Астролог попередила про глобальні зміни у світі / фото getty images

Найближчі 20 років світ чекають глобальні зміни, ймовірне створення нових міждержавних об'єднань.

Такий прогноз зробила астролог Ольга Медвецька в Instagram.

"Ми покладаємо такі великі надії на рішення про подальше включення України до складу нібито надійних і стійких міжнародних організацій. Але моя думка така – не слід плекати завищені очікування і ілюзії на цей рахунок. Не у тому сенсі, що нас туди не візьмуть або буде не так добре, як нам хочеться. Річ у тім, що ми зараз стоїмо на порозі нової ери. Початок відбудеться в березні 2023 року", – зазначила вона.

За прогнозом астролога, у світі створять нові міждержавні об'єднання, які будуть характеризовані демократичними принципами: "Основою будуть дружні, братні відносини між країнами-учасницями. Там не буде ієрархії, буде рівність учасників один перед одним".

"Тому Україна, швидше за все, буде йти саме у напрямку таких організацій. Чи довго ще існувати існуючі міжнародні організації – велике питання. Принаймні, щоб продовжувати свою роботу, вони повинні змінити свою структурну організацію та принципи. Бо занадто закоренілими вони стали", – додала Медвецька.

Раніше астролог ігор Нехаєв прогнозував, що влітку 2022 року українців чекають важкі часи. У серпні ситуація повинна почати поступово розряджатися, і стане трохи легше.

Вас також можуть зацікавити новини: