Як поворожити на Новий рік / depositphotos.com

Новий рік - свято, яке можна зустріти по-різному: в колі сім'ї або друзів, навіть в на самоті. Проте, ніякі обставини не зможуть перешкодити вам відкрити завісу таємниці і за допомогою Вищих сил дізнатися майбутнє. Як правильно гадати на картах, щоб отримати потрібну інформацію - читайте на УНІАН.

Раніше ми розповідали, як гадати на кавовій гущі.

Ворожіння на картах Таро або гральних

Правдиві ворожіння на картах / depositphotos.com

Колода карт - найбільш популярний атрибут сучасних ворожок. Більш того, наші бабусі, які володіли надприродними здібностями, теж "читали" майбутнє саме по картах. Існує кілька швидких і правдивих способів дізнатися свою долю.

Ворожіння на майбутнє на чотирьох дамах

Такий ритуал найкраще підходить для новорічної ночі. Дістаньте з колоди чотири дами, перемішайте їх і покладіть сорочкою вгору під подушку. Вранці навпомацки дістаньте одну карту і прочитайте тлумачення:

  • трефова масть - в майбутньому році вас чекають нові знайомства і хобі;
  • червова - вдасться налагодити особисте життя;
  • бубнова - ваше матеріальне становище помітно покращиться; 
  • пікова - прийдешній 2022-й рік принесе багато важливих подій, не обов'язково поганих.

Ворожіння на любов і заміжжя

Стародавній спосіб, яким користуються вже десятиліттями. Використовувати його можна як на самоті, так і в компанії подруг - результат буде однаково правдивим. Згідно з переказами, потрібно взяти нову колоду карт і ретельно її перемішати, вголос вважаючи до 13.

Коли скажете цифру "13", витягніть з колоди карту. Попався валет - в майбутньому році вийдете заміж. Характеристику обранця підкаже масть:

  • бубновий і червовий валети - веселий, добрий і люблячий челвоек; 
  • трефовий або піковий - владний, перспективний і серйозний хлопець. 

Вам можуть попастися і король. Темні масті обіцяють нареченого, який буде старше вас, але вже заможним. Король світлої масті - можливість переїхати в інше місто або країну. 

Ворожіння на картах на бажання

Візьміть нову колоду, ретельно перетасуйте, думаючи про своє бажання, потім викладіть карти в 4 стопки сорочками вниз. Ваше завдання - знайти тузи. Беріть першу частину і шукайте потрібну карту. Орієнтуватися потрібно тільки по одній стопці, всі інші чіпати не можна. Коли дійдете до кінця, порахуйте, скільки тузів ви знайшли:

  • 4 туза - бажання збудеться в найближчі кілька місяців;
  • 3 туза - збудеться протягом року;
  • 2 туза - Всесвіт не впевнена, чи отримаєте ви бажане;
  • 1 туз або жодного - ваше бажання нездійсненне.

Старовинні ворожіння підручними засобами

Як дізнатися майбутнє самостійно / depositphotos.com

Крім гральних карт або Таро, ви можете використовувати і предмети побуту, які є в будинку кожної людини. Вищі сили не проти поділитися з вами інформацією - все залежить від того, який метод взаємодії виявиться найбільш підходящим і зрозумілим для вас.

Ворожіння на Новий рік на бажання

Читайте такожГороскоп таро на грудень 2021: що обіцяють карти кожному знакуЄ дуже простий спосіб без карт дізнатися, чи отримаєте ви те, що хочете. Перший варіант: напишіть на листку паперу своє бажання, поверніть його і покладіть в кишеню або сумочку - головне, щоб під час новорічної ночі ви постійно були поруч з цим згортком. 

На наступний ранок дістаньте його і уважно вивчіть. Якщо з'явилися якісь плями або смуги - бажання збудеться. Другий варіант простіше - вийдіть пізно вночі на вулицю і підрахуйте, в скількох вікнах горить світло. Парна кількість - задумане здійсниться.

Ворожіння на новорічній ялинці

Для того, щоб провести такий ритуал, вам потрібна допомога асистента і вбрана ялинка. Попросіть кого-небудь зав'язати вам очі, повільно підійдіть до дерева, простягніть руку і візьміться за іграшку, яку намацаєте першою. Попалася гірлянда - в майбутньому році вас чекає безліч пам'ятних подій, ялинкова іграшка пастельного відтінку - чекайте зустрічі з судженим. Яскрава новорічна іграшка - буде запаморочливий роман, ялинова гілка - серйозні зміни в хобі або роботі.

Ворожіння так\ні на рисі

Цей спосіб потрібно використовувати, якщо ви хочете отримати чітку відповідь на своє питання. Візьміть тарілку з рисом, потримайте її в руках, зосередьтеся, потім лівою рукою наберіть жменю і висипте її на стіл. Перерахуйте кількість зерен: парна - відповідь "так", непарна - "ні".

Порада від астрологів: краще гадати перед боєм курантів, тому що ближче до ранку проводити будь-які обчислення буде вже непросто.

Читайте також: