Які речі померлих небезпечно зберігати - відповідь, яку ви шукали / фото ua.depositphotos.com

У сім'ї, де є доросла донька, часто можна помітити, що мамині речі пішли по руках. Ну хто з дівчат не брав блузку або кофтинку мами, щоб похвалитися перед подружками. Також нерідко доньки носять речі померлих матерів - не пропадати ж добру, але цього не варто робити.

УНІАН розбирався, чому доньці не можна носити мамині речі.

Чи можна носити речі мами

Здавалося б, немає нічого страшного в тому, щоб приміряти вподобану річ із маминого гардероба. Езотерики вважають, що це не зовсім так. Не варто забувати, що будь-яка річ зберігає енергетику свого власника, і саме тут криється проблема.

Відео дня

Річ у тім, що коли донька одягає річ своєї матері, то вона переносить у своє життя і її енергетику, зокрема й частину її долі. На жаль, ніхто не може передбачити, як саме це позначиться на житті дитини, адже це може призвести як до позитивних змін, так і до негативних.

Чи можна носити речі покійної мами

Така сумна подія, як відхід із життя близької людини, зокрема матері, вибиває з колії. Звичайно ж, хочеться залишити щось на пам'ять і нерідко це одяг.

З огляду на той факт, що будь-який предмет накопичує в собі енергетику свого власника, то й після смерті людини її одяг зберігає її енергію в собі. Езотерики зазначають, що енергія смерті негативно впливає на життя живої людини, тому рекомендується позбуватися таких речей, навіть якщо вони дуже дорогі.

Крім того, не варто забувати, що будь-яка річ померлої людини може стати якорем для її душі. Таким чином, вона не зможе спокійно піти в інший світ і буде прив'язана до цієї речі.

Які речі померлих небезпечно зберігати

Звісно ж, бажано жодних речей померлого не зберігати вдома, але найголовніше - позбутися всього, що стикалося з покійним в останні хвилини його життя.

Обов'язково потрібно спалити або викинути диван чи ліжко, на якому померлий лежав, постільну білизну, рушники, одяг, взуття, подушки та інше. Винятком можуть бути дорогі або фамільні прикраси, але їх потрібно освятити в церкві і бажано все ж таки не носити, а зберігати в скриньці.

Раніше УНІАН писав, чому між праннями слід завжди залишати дверцята пральної машини відкритими.

Вас також можуть зацікавити новини: