Головні пліткарки за знаком Зодіаку / slovofraza.com

Зірки кажуть, що три знаки Зодіаку серед жінок не вміють тримати язик за зубами. Їм тільки дай привід, щоб попліткувати і їх вже не зупинити.

Водолій

На першому місці опинилася жінка-Водолій. Попри те, що вона та ще пліткарка, вона буде вибирати більш інтелектуальні теми для розмов. Хто чий коханець, хто що їсть і у кого які речі вона обговорювати не буде. Їй цікаві політика, психологія і діти. До речі, про дітей вона може розмовляти нескінченно. Так що якщо ви зустрічаєте на прогулянці матусю, яка все знає про дитяче харчування і про фекалії, знайте - вона Водолій.

Козоріг

Це дуже заздрісні жінки, які хочуть знати все в подробицях. І не тому, що їм нудно, а тому, що так вони можуть знайти ваші слабкі місця. Вони не вміють тримати язик за зубами, і в будь-який момент можуть "проколотися". І так, вони люблять казати неприємні речі, тому з ними варто бути дуже обережними. Краще зайвий раз нічого з Козерогами не обговорювати.

Читайте такожТоп-5 знаків Зодіаку, які можуть знайти своє кохання в мережі

Телець

Ці дами беруть участь тільки в тих плітках, де піднімаються виключно жіночі теми. Наприклад, дивні чоловіки або догляд за собою. При цьому вони ніколи не будуть першими вас розпитувати. Тельці будуть чекати, поки ви самі почнете розповідь.

Вас також можуть зацікавити новини: