Вересень обернеться для Тельця білою смугою удачі / kadinim.com

Відомий астролог Павло Глоба передбачає, що в житті чотирьох знаків Зодіаку у вересні настане біла смуга.

Про це пише slovofraza.

Tілець

Вересень обернеться для Тільця білою смугою удачі. Тільці з завмиранням серця чекали на цей період, тому що вже порядком втомилися справлятися з неприємностями і вирішувати навалилися проблеми. Гороскоп повідомляє, що перший місяць осені надасть Tільцю шанс видихнути і просто набратися сил.

Читайте такожУ 2020-му році деякі політики втратять владу, хоча почувають себе впевнено у своїх кріслахТерези

Терезам вересня принесе ясність в мислення і додасть сміливості в діях. Це ідеальний час, щоб розставити пріоритети. Відмовтеся від всього непотрібного і проведіть чистку особистого простору. Сміливо викресліть із життя людей, які приносять в неї виключно негатив.

Kозеріг

На Козерога у вересні чекає внутрішня трансформація. Астропрогноз закликає Kозерога відмовитися від звичних методів і вийти із зони комфорту. Паралельно зі звичайною роботою пробуйте себе в нових напрямках, читайте спеціальну літературу і пройдіть стажування. Величезна користь прийде, якщо займетеся творчістю.

Риби

Для Риб вересень перетвориться на щасливу пригоду. За кожним поворотом ховається нова можливість. Будьте активні, і в перший місяць осені на вас чекає запаморочливий успіх.

Раніше астрологи назвали три знаки Зодіаку, у яких до кінця серпня здійсняться всі мрії.