Астролог назвав місяць, коли Україна переможе у війні

Астролог Алакх Ніранжан зробив новий прогноз для України і з'ясував, яка подія має відбутися для того, щоб Росія програла в розв'язаній повномасштабній війні.

Як він розповів на YouTube-каналі "Мой мир", на закінчення активних бойових дій вплине зовсім не участь Росії в Саміті миру, а перемога України на полі бою.

За його словами, ключовими будуть вересень і жовтень 2024 року. Саме в цей період, продовжив експерт, в Україні може настати мир.

"У вересні-жовтні цього року буде дуже суттєва перемога. І ця перемога може призвести, за грамотного її використання, до завершення або хоча б зупинки гарячої фази боїв. І саме це впливатиме на те, як поводитиметься Росія", - сказав астролог.

Нагадаємо, раніше астролог Влад Росс озвучив свою версію закінчення війни в Україні. Він вважає, що головне - пережити липень цього року, а вже в жовтні, під час другого Саміту миру, йтиметься про припинення бойових дій.

"З одного боку, там може "пахнути" миром, а з іншого боку може несподівано розв'язатися і Третя світова війна", - додав Росс.

Вас також можуть зацікавити новини: