У лютому Стрільцям та Ракам загрожують розриви стосунків, поділилася астролог / ілюстративне фото УНІАН

Астролог Марина Скаді склала любовний гороскоп на лютий 2022 року й зазначила, що у житті двох знаків Зодіаку – Рак та Стрілець, можливі розриви стосунків.

У житті Раків перша половина місяця буде критичним періодом для застійних взаємин, йдеться у статі експерта, розміщеній на tsn.ua.

Експерт зазначила, що можливі спалахи ревнощів, конфліктні ситуації та вимушена розлука.

"…Друга половина місяця – чудовий час для особистих та ділових стосунків, планування спільного майбутнього чи обговорення питань співпраці. Пари, які сформувалися уже давно, ухвалять нарешті рішення зареєструвати офіційний союз", – додала Скаді.

Читайте такожОбрубані крила та нові плани: гороскоп всіх знаків Зодіаку на тиждень від астрологаАстролог зазначила, що деякі Стрільці зможуть порвати стосунки, які були на межі завершення, й швидко знайти нові. За її словами, можливо, людям, які давно мають стосунки, доведеться приймати серйозне рішення щодо спільного майбутнього.

"…Часто таємні зв'язки стають надбанням громадськості, тому подумайте про себе та партнера, якщо раптом ваші стосунки вийдуть за звичні межі…", – поділилася експерт.

Раніше астролог Людмила Булгакова говорила, що для знака Зодіаку Овен навіть дуже коротке розставання з близькою людиною стає трагедією.

Довідка УНІАН. Раками називають людей, які народилися з 22 червня до 22 липня, а Стрільцями – тих, хто святкує день народження з 23 листопада до 21 грудня.

Вас також можуть зацікавити новини: