До кінця лютого події в Україні загостряться, прогнозує таролог / фото ОК "Південь"

Екстрасенс і таролог Роман Шептицький насторожив прогнозом подій в Україні у лютому 2023 року.

"Чим ближче до весни, тим більше події будуть загострюватися якраз з боку Росії. Можливі спроби наступальних дій (в кінці лютого). На яких це може бути територіях? На лінії фронту, де вже йдуть бої - Донецька і Луганська області. Також вони можуть намагатися йти у наступ на південних областях. Не виключені спроби заходу в напрямку Сумської та Харківської областей. Не факт, що у них буде достатньо ресурсів. І десь на певному місці залишається все-таки загроза з боку Білорусі. Поки що там тільки картинка", - спрогнозував він, роблячи розклад карт Таро.

За словами таролога, кінець лютого може бути особливо важким і складним для України, кремлівський диктатор Володимир Путін, швидше за все, захоче нашкодити до річниці повномасштабного вторгнення, 24 лютого.

Відео дня

"Лютий і березень будуть досить складними. Ворог можливо захоче повторити спробу масштабного вторгнення саме в цей період", - зазначив Шептицький.

Нагадаємо, раніше астролог і таролог Ірина Звягіна також зробила насторожуючий прогноз на лютий 2023 року. Також вона зазначила, що війна в Україні не закінчиться швидко.

Вас також можуть зацікавити новини: