Як розрахувати число імені / depositphotos.com

З давніх-давен люди вірили, що числа - це не просто знаки, а джерело цінної інформації. Вони супроводжують нас всюди і можуть багато розповісти про минулі, справжні, а також майбутні події. УНІАН розповість, як порахувати число по імені і дасть розгорнуте трактування кожного результату.

Раніше ми говорили про те, що означають повторювані числа на годиннику.

Як правильно вважати в нумерології ім'я - поради

Ім'я та прізвище людини - це прямий його зв'язок з родом. Якщо ми будемо знати, яка інформація закладена в цих даних, то зможемо заручитися підтримкою предків і знайти справжнє життєве призначення. У випадках, коли люди не знають про свою кармічну задачу, життя у них складається погано, все "валиться з рук", а ніякі молитви не рятують ситуацію. Все тому, що зв'язок з родом розірваний.

Крім того, важливо розуміти, що розрахунок слід робити по повному імені та прізвищу. Якщо у вас є скорочений варіант імені, за яким до вас звертаються найчастіше - прорахуйте його теж. Жінкам, які вийшли заміж та змінили прізвище, рекомендується робити розрахунок і нинішнього, і дівочого.

Число імені - таблиця і розрахунки 

Для того, щоб зробити коректний розрахунок свого коду імені, скористайтеся таблицею, наведеною нижче.

Число імені - розрахунок українською / Інфографіка УНІАН

У ній зазначено, що кожній букві імені відповідає певне число. Візьміть листочок, напишіть своє ім'я і навпроти нього проставте цифри. Так само поступите з прізвищем. Потім складайте всі числа до тих пір, поки не вийде однозначне.

Розглянемо на прикладі імені Марічка Клименко.

Згідно з даними в таблиці, числовий ряд буде таким: 

  • Марічка - 8+1+1+6+1 = 17
  • Клименко - 6+7+2+8+7+9+6+1 = 46

При додаванні всіх чисел виходить 63. Наводимо до однозначного: 6+3 = 9

Таку ж процедуру можна виконати з дівочим прізвищем і скороченим варіантом імені. Число дівочого прізвища підкаже, які завдання у вас були при народженні, а прізвище чоловіка допоможе зрозуміти, який ваш життєвий шлях тепер, в союзі з іншим родом.

Що означає кожне число імені та прізвища

Для того, щоб з'ясувати свій кармічний шлях, вивчайте трактування, наведені нижче.

Число імені 1

Яскрава особистість, якій важливо перебувати в центрі уваги. Такій людині категорично заборонено перебувати в натовпі, важливо бути лідером. Якщо ви ростете в матеріальному, духовному і соціальному плані, значить, йдете по вірному шляху. Намагайтеся розвивати навички дипломатії і комунікабельність.

Кармічний урок: збираєте негатив всередині себе, нікому не розповідаєте, вважаєте, що впораєтеся самі. Рішення - навчиться ділитися з людьми своїми переживаннями.

Відповідні види діяльності: медицина, політика, державна служба, наука, авіація, Інженерія, машинобудування, гірнича справа.

Число імені 2

Як правило, людина така знаходиться в балансі між зовнішнім і внутрішнім світом. Вміє ладити з людьми і знаходити компроміси, надає більшого значення духовним, а не матеріальним благам. Ваші сильні сторони-працьовитість, наполегливість і терпіння. Якщо їх немає, то розвивайте швидше.

Кармічний урок: думаєте про всі проблеми відразу, хапаєтеся за тисячу справ одночасно, тривожитеся. Рішення - вирішуйте проблеми в міру надходження і не накопичуйте їх.

Відповідні види діяльності: фінанси, співробітник архіву або бібліотеки, сфера торгівлі, моди, сільського господарства, виробництва продуктів харчування.

Число імені 3

Двоїста натура, дуже творча, але їй необхідно знайти однодумців, щоб тверезо існувати в світі і досягати вершин. Поодинці не справляється, завжди потрібна підтримка. Ви легко можете бути керівником і лідером, але важливо навчитися правильно налагоджувати контакти.

Кармічний урок: вважаєте, що повинні контролювати все, що відбувається, розриваєтеся на частини, займаєтеся самокопанням і пошуком проблем. Рішення - вчіться розслаблятися і відпускати контроль над ситуаціями.

Відповідні види діяльності: поет, літератор, художник, дипломат, бізнесмен, журналіст, режисер, музикант, танцюрист, мандрівник або ремісник.

Число імені 4

Головне для такої людини - це сім'я, відомості про предків, історія роду. Вона дуже трепетно ставиться до своїх близьких, часто емоційно залежна від батьків або друзів. Їй важко жити в несправедливому світі, але необхідно навчитися шанувати традиції і відповідати не тільки за себе, але і за інших людей.

Кармічний урок: болісно реагуєте, якщо щось йде не за планом, до того ж, схильні піддаватися ліні. Рішення - виховуйте себе, покращуйте дисципліну, а також не завищуйте важливість того, що відбувається.

Відповідні види діяльності: історики, археологи, музейна справа, готельний або ресторанний бізнес, архітектура, реставрація, хімія, виробництво продуктів.

Число імені 5

Творчі люди, дуже люблять дітей і процес навчання. Поряд з цим, часто ризикують, азартні, можуть плести інтриги заради досягнення своїх цілей. Саме цю якість і радять розвивати - не бійтеся йти "ва-банк" і ставити на карту абсолютно все, хоча і з розумом, звичайно. Поки ви тримаєтеся за старе - нове до вас не прийде.

Кармічний урок: часто йдете на поступки іншим людям на шкоду своїм інтересам, думаєте про інших більше, ніж про себе. Рішення - підвищуйте самооцінку і вчіться чути себе.

Відповідні види діяльності: ювелір, збройовий майстер, кардіо- або пластичний хірург, стоматолог, реставратор антикварних або інших речей, телеведучий, керівник, оператор, актор.

Число імені 6

У володарів даного життєвого коду дуже важка карма. Як правило, за ними тягнеться шлейф гріхів їх предків, які потрібно відпрацьовувати. Єдиний вихід - змиритися і практикувати терпимість. Не завищуйте важливість чого б то не було у вашому житті і фарбуйте все, що відбувається в яскраві приємні кольори.

Кармічний урок: любіть доводити все до ідеалу, важливо, щоб світ працював, "як годинник", дуже засмучуєтеся, якщо так не відбувається. Рішення - перестаньте підлаштовувати світ під себе і пам'ятайте, що все відбувається так, як повинно.

Відповідні види діяльності: філософія, аналітика, дослідницька діяльність, економіка, фізика, біологія, математика, політика, фармацевтика, військова справа.

Число імені 7

Кармічне завдання "сімок" - знайти спільну мову з будь-якою людиною, навчитися створювати сприятливу обстановку в будь-яких умовах. Важливо позбутися від егоцентризму і зрозуміти, що мета вашого життя - щось більше, ніж вічна гонка в спробі перемогти і перевершити всіх.

Кармічний урок: любите свою самотність, ні з ким не ділитеся, тому що вважаєте, що вас ніхто не зрозуміє, а проблеми у людей не такі масштабні, як у вас. Рішення - займіться духовними практиками і зрозумійте, що проблеми в житті є у кожного, А порівнювати їх нерозумно.

Відповідні види діяльності: викладацька діяльність, юриспруденція, адвокатура, судова справа, правоохоронні органи, керівна посада.

Число імені 8

Швидше за все, ваш життєвий шлях не виявиться рівним і гладким - обставини будуть постійно змінюватися. Вчіться швидко орієнтуватися по ситуації, швидко приймати рішення, швидко реагувати на зовнішні чинники. При цьому, пам'ятайте, що відповідальність за прийняті рішення несете тільки ви.

Кармічний урок: активно вирішуєте чужі завдання, зате свої нескінченно відкладаєте або робите помилки, про які шкодуєте. Рішення - дивіться на свої невдачі з боку і не перебільшуйте їх значення.

Відповідні види діяльності: шофер, альпініст, випробувач, пожежний, рятувальник, психіатр, лікар "швидкої допомоги", співробітник секретної служби, цензор.

Число імені 9

Високодуховні люди, що володіють величезним потенціалом до наставництва. Якщо життєвий шлях обраний правильно, то ви приїдете до традицій роду, віри або релігії і станете вчителем для багатьох. Вивчайте різні культури, практикуйте знання і відкривайте для себе нові вершини.

Кармічний урок: часто переживаєте за інших, намагаєтеся вирішувати їхні проблеми, погано спите через свої думки. Рішення - перестаньте мучити себе і навчитеся розслаблятися.

Відповідні види діяльності: філософія, культурологія, соціологія, пропаганда, викладання, релігійна та громадська діяльність.

Вас також можуть зацікавити новини: