Парад планет / depositphotos.com

28 березня жителі Землі будуть спостерігати рідкісне явище - вирівнювання п'яти планет Сонячної системи, відоме як парад планет. Астрологи стверджують, що він здатний вплинути на долю та давати кармічні уроки. Чим небезпечне це явище і чи можна його використати собі на благо - в матеріалі УНІАН.  

Парад планет - коли можна спостерігати і хто бере участь

28 березня 2023 року п'ять планет вишикуються у лінію - Юпітер, Меркурій, Венера, Уран і Марс. Астрономічною мовою це явище називається не парад, а вирівнювання - кілька планет шикуються близько один до одного по один бік від Сонця. Увечері 28 березня, після заходу, одночасно можна буде спостерігати усі п'ять планет у 50-градусному секторі неба. Тобто, астрономічно це парадом назвати не можна, але з астрологічної точки зору день буде небезпечним, потрібно бути гранично обережними, стежити за здоров'ям і ні в якому разі не ризикувати. 

Раніше ми детально розповідали, коли, де і як парад планет 2023 краще спостерігати.

Відео дня

Що готує парад планет - прогноз для знаків Зодіаку

За словами астрологів, цього разу Юпітер, велика і важка планета, підійде дуже близько до Сонця. Парад планет у поєднанні юпітерською енергією принесуть нестабільність, посилять страхи і заклопотаність у всіх сферах життя - світовій економіці, політиці, дестабілізують психіку, можливі військові, емоційні сплески. Це в деякому роді іспит на виживання в кризових умовах. Але якщо цей період пройти вдумливо і спокійно вирішувати поточні завдання, то все буде добре. 

 • Овен

Парад планет пройде в вашому знаку, тому все складається якнайкраще у всіх сферах - і особистій, і професійній. Але в особистій - особливо, період обіцяє бути дуже активним.

 • Телець

У цей час можуть проявитися помилки минулого - доведеться вирішувати проблеми карми, те, на що ви, можливо, колись махнули рукою. При розумному підході все вдасться залагодити.

 • Близнюки

Період обіцяє велику активність в роботі, але суєта вам буде ні до чого - нехай все йде спокійно і розмірено, це допоможе домогтися потрібного результату.

 • Рак

Астрологи не радять вам пускати справи на самоплив, особливо це стосується сімейних питань. Турбот буде більше звичайного, але краще самим у всьому розібратися.

 • Лев

Період буде не з легких, в справах можливі перешкоди. Вам потрібно заручитися підтримкою близьких і друзів. А також, якщо потрібно, то обов'язково просити допомоги.

 • Діва

Постарайтеся максимально проявити себе в цей час на роботі, будьте активними і товариськими. Займіться поточними справами - результат не змусить себе чекати.

 • Терези

У цей період можуть бути труднощі - енергії планет будуть протистояти вашому знаку Зодіаку. Тому будьте обережні: намагайтеся йти на компроміси, заручіться підтримкою близьких, друзів і колег, щоб не вирішувати питання поодинці. Не знаєте як вчинити - радьтеся, все налагодиться.

 • Скорпіон

Парад планет може розставити все по своїх місцях у вашому особистому житті - цілком вірогідні розв'язки у стосунках. Якщо щось йшло не за планом Всесвіту, було неправильним - воно відпаде. Але натомість ви отримаєте нові й цілком ймовірно довгострокові стосунки.

 • Козеріг

Як правило, ви буде зайняті робочими питаннями і постараєтеся проігнорувати цей період. Але він не захоче ігнорувати вас: і на роботі й вдома все може бути не гладко. Астрологи радять не перебувати в ілюзіях - шукайте реальні шляхи вирішення проблем, й все складеться добре.

 • Водолій

Менше слів - більше справи, ось ваш девіз в цей період. Якщо хочете домогтися успіху, досить міркувати, а пора починати діяти. Сила волі вам на допомогу.

 • Риби

Емоції будуть вас переповнювати, але це неправильно. Постарайтеся не піддаватися їм - не найкращий період. Пофантазувати краще пізніше, а зараз потрібно реально дивитися на речі і спокійно все обмірковувати.

Парад планет 28 березня - як скористатися космічною енергією 

У давнину за парадом планет спостерігали так само, як за молодиком і повнею і часто використовували цей період в магічних ритуалах. Сучасні астрологи говорять про те, що можна використати сильну енергетику параду планет, якщо людина самостійно приймає рішення змінити своє життя. Зробити це можна двома способами:

 • ви самі керуєте енергією - наприклад, вирішуєте що-небудь поміняти, візуалізуєте і загадуєте бажання, тоді воно збувається;
 • ви просите допомоги у параду планет - для цього потрібно вийти, подивитися на планети і попросити їх про допомогу в якомусь питанні.  

Крім цього, слід знати, що період параду планет не кращим чином відбивається на здоров'ї, загострюються хронічні захворювання. Також в цей час слід уникати бурхливих емоцій - краще відійти на крок в бік і подивитися на ситуацію ззовні, це допоможе вирішити все найкращим чином. Звертайте увагу на те, про що ви думаєте - ваше майбутнє забарвлене в колір ваших думок.

Вас також можуть зацікавити новини: