Що готує Сніжна повня у лютому 2023 / фото ua.depositphotos.com

Лютнева повня 2023 особлива тим, що Місяць у цей момент буде перебувати дуже далеко від Землі. Але астрологи радять не розслаблятися - вплив світила буде так само відчутний. Коли настає повня у лютому, чому вона Сніжна та як поводити себе цього дня, аби уникнути неприємностей - читайте на УНІАН.

Раніше ми публікували місячний календар на лютий 2023 зі сприятливими і не дуже сприятливими днями.  

Повня в лютому відкриває перед нами нові можливості, кажуть астрологи, але разом з тим є кілька суворих заборон, які не варто порушувати, аби уникнути неприємностей. Давайте розберемося у особливостях цього дня.

Відео дня

Повня у лютому 2023 - коли спостерігати

Повня у лютому настане 5 лютого о 20:28 за київським часом. Місяць зійде в знаку Лева, а його вплив буде відчуватися з 4 по 6 лютого.  

Сніжний Місяць - чому повня в лютому так називається 

Лютий - це місяць дуже сильних снігопадів в Північній Америці, тому місцеві індіанські племена називали цю повню Сніжною. Є й друга назва - Голодний Місяць - погодні умови в той час сильно ускладнювали полювання, а запаси їжі вже закінчувалися. У деяких культурах повню у лютому називають "крижаною" або "кістлявою".

Сніжна повня у лютому 2023 - особливості

У лютому ми спостерігатимемо останній мікромісяць у 2023 році - тобто, повня збігається з моментом, коли Місяць знаходиться найдалі від Землі. Й тому  може здаватися меншим, ніж зазвичай. Але вплив повні на людину залишається таким же сильним. 

Повня в лютому 2023 - що можна робити

Астрологи кажуть, що повня у лютому 2023 року буде відносно спокійною. Але всі справи краще все-таки поставити "на паузу". 

Під час повні можна:

 • займатися поточними завданнями й обговорювати проблеми, але не починати нові проекти; 
 • загадувати бажання;
 • допомагати іншим людям і тваринам - це приверне до вас удачу;
 • більше часу проводити за улюбленими заняттями, день повні чудово підходить для домашніх справ і відпочинку; 
 • влаштовувати розвантажувальний день або сідати на дієту. 

Також в день повні можна давати собі невеликі фізичні навантаження - вони допоможуть направити енергію в правильне русло.

Повня в лютому 2023 - що не можна робити

І ось що не можна робити на повню:

 • не можна сперечатися, лаятися і переходити кому-небудь дорогу - якщо виникають конфлікти, їх краще вирішувати мирно;
 • не можна мститися та робити погані вчинки;
 • краще відмовитися від спиртних напоїв, гучних застіль і азартних ігор;
 • не рекомендується вирушати в далеку дорогу;
 • не слід робити великих покупок і операцій з грошима;
 • краще відкласти планову операцію, але термінових операцій це не стосується;
 • в повню не варто пересаджувати рослини, стригти волосся і робити манікюр.

Також астрологи відзначають, що в день повні важливо бути реалістами і не приймати бажане за дійсне.

Що просити у повню - як загадати бажання

Повня має потужну енергетику, тому у бажань, загаданих в цей момент, висока ймовірність збуватися. Ми розповімо про три способи, як загадати бажання в повню.

 • Напишіть на папері бажання і спаліть листок над полум'ям свічки. Попіл потрібно зарити в землю, а краще в сніг - повня ж все-таки Сніжна. 
 • Поставте свічку на підвіконня так, щоб Місяць візуально знаходився у полум'ї. Прокажіть вголос своє бажання, поки Місяць не змінив положення. Потім  загасіть свічку і лягайте спати.
 • Наберіть в склянку води і підійдіть до вікна: дивлячись на Місяць, нашепчіть воді в склянці своє бажання. Залиште склянку на підвіконні до ранку, а після пробудження випийте відразу всю воду до дна.

Нагадаємо, що не можна загадувати бажання, які можуть завдати шкоди іншим людям або тваринам. В іншому разі містичний вплив Місяця обернеться проти вас самих. 

Вас також можуть зацікавити новини: