Астролог розповіла, чого чекати у перший місяць літа / фото ua.depositphotos.com

Перший літній місяць почнеться з проходження Місяця за знаком Рака - це хороший знак, оскільки всім хочеться насолоджуватися літом та його плодами, а транзит Місяця якраз сприяє домашнім справам.

Про це в інтерв'ю "Фактам" розповіла астропсихолог Валентина Віттрок.

"Ситуацію "зіпсує", щоправда, транзит Меркурія в Тельці - він вкаже на тимчасові обмеження або ситуації, які потрібно тримати під контролем", - повідомила вона.

Експерт додала, що Меркурій 3 червня виходить з ретроградного руху і життя знову придбає логічні обриси, за якими живе суспільство.

"Практично весь місяць дві планети - Венера і Марс будуть перебувати в знаках своєї сили. Соціальне життя прийде в небувалу активність. Проявиться і Юпітер - активізуються законодавчі процеси, розширяться духовні практики. Загалом, можна сказати, що вищі сили посилають нам якийсь "чарівний пендель", - говорить астропсихолог.

"Водночас Сатурн входить в ретроградну фазу, яка триватиме до 23-го жовтня. Це лише означає, що суспільство готове працювати над "помилками". Сатурн уповільнює всі робочі та життєві процеси, виконуючи роль такого філософа Сонячної системи. Це час, щоб пройти інвентаризацію бізнесу, розібратися з особистим життям і приділити увагу здоров'ю", - додала вона.

Вас також можуть зацікавити новини: