Ретроградний Меркурій у квітні 2023 року принесе проблеми цим знакам Зодіаку / depositphotos.com

У квітні 2023 року ретроградність Меркурія починається з 21 квітня і триватиме до 14 травня. Розповідаємо, як це явище відіб'ється на всіх людях, і яким знакам Зодіаку варто готуватися до проблем в цей період. 

Як ретроградний Меркурій впливає на людину

Ретроградний Меркурій - це астрологічне явище, при якому планета Меркурій рухається в зворотному напрямку відносно Землі. Це може викликати деякі астрологічні ефекти.

Вважається, що ретроградний Меркурій може впливати на комунікацію, подорожі, технічні пристрої, контракти та інше. Астролог Анжела Перл у своєму блозі говорила, що ретромеркурій - це період часу з приставкою "пере", коли доводиться щось переробляти, оскільки з першого разу не виходить.

Відео дня

У період з 21 квітня по 14 травня 2023 року люди можуть відчувати себе більш дратівливими і неспокійними, а також будуть стикатися із затримками і проблемами при спілкуванні, подорожах або здійсненні ділових угод.

Рак

У Раків в фазу ретроградного Меркурія може виникнути проблема з комп'ютерами, телефонами, електронікою та іншими пристроями. Ці проблеми можуть спричинити затримки та зміни в планах.

Також є ймовірність, що якийсь дуже потрібний девайс зламається, і доведеться витратити багато грошей або на його ремонт, або на покупку нового. 

Терези

Заплановані подорожі або поїздки можуть стати більш складними і вимагати додаткових витрат часу і зусиль. У цей період Терези можуть припуститися помилки в оформленні якихось документів або купівлі квитків на транспорт, запізнитися на свій рейс або переплутати дні поїздки. 

Риби

У Риб будуть проблеми зі здоров'ям. Зірки кажуть, що вони будуть не такі серйозні, як може здатися на перший погляд, але труднощі змусять понервувати або навіть поплакати.

Нагадаємо, названо найсексуальніші частини тіла у кожного знака Зодіаку.

Вас також можуть зацікавити новини: