Близнюки можуть постраждати через тиск оточуючих / фото ua.depositphotos.com

У четвер, 16 березня, на Тельців чекає приємний день з масою задоволення. А ось Стрільцям доведеться несолодко, на них чекає розплата за гріхи. Що карти Таро обіцяють іншим знакам Зодіаку - читайте нижче.

Овен

Овнам потрібно позбутися боргів і зобов'язань. Зробіть все, що обіцяли. На вас чекає нове життя, але її краще починати без каменів, які будуть тягнути вас в минуле.

Телець

На Тельців чекає насолода. Ви будете радіти і отримувати задоволення від спілкування з приємною людиною. Не думайте про роботу, відволікайтеся на відпочинок і милі бесіди.

Відео дня

Близнюки

Близнюки можуть постраждати через тиск оточуючих. Вам намагаються нав'язати ідеї, які насправді не принесуть вам користь. Слухайте тільки своє серце.

Рак

Карти Таро обіцяють Ракам позитивні зміни. Ви можете отримати шанс покращити своє життя. Не відмовляйтеся від пропозицій, які отримаєте в цей день.

Лев

Леви отримають нові сили і зможуть знову рухатися вперед. Можливо, ви застоялися на одному місці. Однак все зміниться.

Діва

Діви вразять всіх навколо. Ви відкриєте в собі нові таланти і зможете здивувати навіть ворогів, які явно не очікують, що ви на таке здатні.

Терези

16 березня Терези отримають великий прибуток. Ви можете зірвати куш і легко збагатитися. Не забудьте про родичів, розділіть з ними свій успіх.

Скорпіон

На Скорпіонів чекає спірна ситуація. Вам доведеться обирати між тим, що потрібно, і тим, що хочеться. Розставляйте пріоритети правильно. 

Стрілець

Карти Таро обіцяють Стрільцям непростий день. На вас чекає розплата за всі гріхи. Судний день розкриє всі ваші проблеми, будь-яка важка ситуація буде наслідком того, що ви робили в минулому.

Козоріг

Козерогам варто проявити інтуїцію. Можливо, поруч з вами зачаївся ворог, які прикидається другом. Настав час викрити брехуна.

Водолій

Водолії ризикують постраждати через свої ж завищені очікування. Ви занадто вимогливі і часто ображаєте людей, які цього не заслуговують.

Риби

Риби зможуть точно зрозуміти, чого вони хочуть від життя. Ви отримаєте відповіді на питання, які давно вас цікавили. Отриману інформацію потрібно буде правильно використовувати.

Нагадаємо, раніше астрологи розповіли, які знаки Зодіаку не вміють поводитися з грошима.

Вас також можуть зацікавити новини: