Хто найчастіше розлучається / tv.ua

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, які не тримаються за шлюб. Вони живуть за принципом "Є - добре, немає - теж добре". В цілому їх не мучить совість, та й думка інших їх мало цікавить.

Рак

Емоційні Раки вважаються сім'янинами. Вони цінують домашній затишок, тепло, турботу, любов і ніжність. Найменший "холодок" у ваших стосунках негативно може позначитися на Раку. Ваші перепади настрою або бажання побути наодинці з собою вони сприймають як особисту образу. Тому сміливо можуть закінчити з вами стосунки і піти на пошуки партнера краще, який весь свій час буде присвячувати тільки їм.

Читайте такожНазвано найнещасніші знаки Зодіаку: люблять страждатиСтрілець

Часто на шляху до щасливого сімейного життя Стрілець може спіткнутися об власну імпульсивність. У пориві емоцій вони можуть наговорити багато гидот, а ось вибачитися у них сміливості не вистачить. І якщо щось їм можна пробачити, то часом вони можуть зачепити занадто глибоко. Також в пориві злості вони можуть заявити про своє бажання розлучитися. І нехай пізніше вони пошкодують про це, але часу назад не повернути.

Риби

Самі Риби ніколи не наважаться розірвати стосунки. Вони швидше будуть "добивати" вас, щоб ви самі прийняли таке рішення. Астрологи запевняють, що цей знак Зодіаку може перетворити ваше життя на справжні тортури. Крім того, Риби схильні до зрад. Більш того, вони люблять хвалитися своїм послужним списком.

Нагадаємо, яких знаків Зодіаку серед чоловіків варто побоюватися жінкам.

Вас також можуть зацікавити новини: