Війна в Україні / фото facebook.com/GeneralStaff.ua

Астролог Ольга Медвецька склала прогноз для України на період з 7 по 12 лютого та розповіла, що її бентежить у положенні деяких планет.

За її словами, ближче до 10 лютого буде з'єднання Меркурію і Плутону, а після цієї дати буде з’єднання Венери з Нептуном у знаку Риби. Тобто кінець тижня буде непростим.

Як написала Медвецька на своїй сторінці в Instagram, є підстави вірити розмовам про новий наступ ворога, і так, така вірогідність дійсно висока.

Відео дня

"До того ж Марс (планета війни, агресії, зброї) перебуває у взаємодії з планетою розширення Юпітером. Хоча між ними гармонійний аспект, проте сама природа цих планет та їхнє поєднання говорить про нову ескалацію. З’єднання Меркурія з Плутоном, що відбудеться цього тижня, можемо трактувати наступним чином. Меркурій відповідає за транспорт, дороги, комунікації, ЗМІ і повітря. А Плутон - це руйнування, насилля, трансформація, енергія і смерть. І ці два напрямки поєднуються. Наприклад, це може бути дуже сильна атака з повітря або руйнування транспортних шляхів", - написала астролог.

Вона додала, що небезпека нависла і над Києвом. Можлива атака на столицю, продовжує експерт, або спроба її здійснити.

Нагадаємо, раніше астролог Влад Росс дав точний прогноз щодо закінчення війни.

Вас також можуть зацікавити новини: