Війна в Україні / t.me/V_Zelenskiy_official

Астролог Наталія Власенко склала прогноз для України на лютий 2023 і назвала найнебезпечніші дати, коли буде багато смертей і навіть окупація деяких міст.

Як написала Власенко на своїй сторінці в Instagram, повня 6 лютого буде давати нову енергію – поступовість, маніпуляції, смертність, нещасні випадки, звичайний народ під загрозою. Однак Україна отримає фінансову допомогу і зброю.

З 14 лютого, за словами експерта, буде не дуже приємна ситуація на небі - на кордонах з обох сторін багато смертей до двадцятих чисел місяця, якісь непередбачувані ситуації. Можливі смерті важливих людей на верхівках влади близько 16 лютого або просто важливі зміни. 

Відео дня

"Схоже на наступ на якихось територіях на навіть двох напрямках, але з якого боку ці два наступи будуть? Загострення пристрастей на кордонах буде з середини лютого і частина березня. Мабуть, і "вітати" будуть (окупанти, - УНІАН) з роком війни якраз вранці, ближче до дати", - сказала Власенко.

Вона додала, що саме кінець лютого готує нас до важливих змін, вони будуть відбуватися і весь березень.

"Ми навіть можемо в лютому втратити якісь території з-під контролю. Дійсно місяць дуже важкий по енергіях. Але найтемніша ніч перед світанком", - підсумувала астролог.

Нагадаємо, раніше астролог-таролог Яна Тимощук в інтерв'ю УНІАН розповіла, чи чекати українцям нових напастей у 2023 році, чи закінчиться війна після смерті Володимира Путіна, і коли окупанти залишать у спокої "гарячі" українські міста.

Вас також можуть зацікавити новини: