Що подарувати 14 лютого дружині, дівчині на День Валентина 2020 року / УНІАН

Дилема, що подарувати дружині на день Валентина, спантеличує чи не всіх чоловіків, адже на це потрібні час і фінанси. Втім, подарунками ви висловлюєте свої почуття. А якщо потурбуватися заздалегідь, день усіх закоханих запам’ятається лише святковим настроєм, а не біганиною по магазинах.

Що подарувати дівчині на день Валентина

Аби по-справжньому вразити свою кохану, треба знати про неї якомога більше, зокрема про хобі. Якщо ваша дівчина – творча особистість, для неї швидше за все сподобається приладдя, необхідне для виконання завдань, наприклад фарб – для художниць, набору спеціальних стрижневих олівців – для дизайнерок, або абонементи на купівлю книг – для бібліофілок.

Читайте такожЩо подарувати хлопцю та чоловіку на день усіх закоханих

Якщо ж ваша дівчина постійно зайнята на роботі, 14 лютого – чудовий день, аби заспокоїтися й відпочити. У такому випадку подаруйте абонемент у СПА-салон або орієнтуйтеся на купівлю активного відпочинку – спільного польоту на повітряних кулях, походу на запланований концерт, оперу чи виставу.

Що подарувати дружині на день святого Валентина

Романтичний настрій не завадить й більш стриманим, побутовим стосункам. Намагайтеся цього дня всіляко підтримувати спокійну атмосферу. Іноді важливо відсвяткувати день Валентина удвох у кав’ярні або удома. Настрій покращить й спільне приготування вечері.

Водночас на день усіх закоханих магазини пропонують безліч подарунків, якщо перспектива інтимного усамітнення вас не цікавить. На подарунок дружині 14 лютого можете придбати солодощі, парфуми або косметику.

Ідеї подарунків на день святого Валентина 2020 / УНІАН

Також є чимало пропозицій щодо одягу. У такому випадку орієнтуйтеся на весняне вбрання, легкі сукенки або куртки.

У будь-якому разі ви зможете знайти купу пропозицій, що подарувати дівчині на день Валентина, в оголошеннях інтернет-магазинів або на сайтах з продажу квитків на події.

На день Валентина 2020 ідеї подарунків не обов’язково повинні бути традиційними. Дилему, що подарувати на день Валентина, можуть вирішити й зовсім неочікувані виклики. Наприклад, у вас катма часу. І ви нашвидкуруч купуєте дешеві квіти, які, втім, можуть сподобатися коханій більш ніж дорогий букет троянд.

Крім того, ви завжди зможете власноруч виготовити подарунки на 14 лютого: листівки або свічки, кумедні календарі, альбоми зі спільними фотокартками тощо.

Подарунок дружині на 14 лютого, так само як і подарунок дівчині на 14 лютого, повинен бути щирим. Тому разом з речами не забудьте приготувати й текст вітання.