День сміху 2023 / фото ua.depositphotos.com

1 квітня в усьому світі прийнято відзначати День сміху або День дурня. У цю дату люди розігрують один одного і влаштовують різні розіграші. ЗМІ в цю дату публікують вигадані жартівливі новини, а компанії влаштовують кумедні акції.

Українці відзначать 1 квітня в умовах війни. Але це не привід відмовлятися від посмішки. Адже зараз нам як ніколи важливо зберігати позитив і віру в краще. Навіть у такий важкий для України період можна знайти привід для посмішки, наприклад, посміятися над безглуздістю російської пропаганди. Пропонуємо вам поділитися красивими листівками з 1 квітня з рідними та близькими.

Привітання з 1 квітня

Посмішка життя нам продовжує,

Відео дня

Без доброго жарту-нікуди.

У День сміху від душі бажаю

Сміятися щиро завжди!

Сміятись у важку хвилину,

Щоб легше стало на душі.

Нехай сміх стане парашутом

На неприємному віражі!

***

В цей день потрібно жартувати,

І людей усіх вітати!

Адже сенс у цьому є,

Хто жартує – той живе!

І тому я всіх вітаю,

Посміхатись заставляю.

Зичу вам я грошей міх,

В цей день жартів і потіх.

***

Перше квітня в Україні

Відзначають свято сміху.

Hу, потіха! Ой потіха!

Наче цілий білий світ

З’їв смішинки на обід!

***

У цей день зовсім не гріх

Розсипати всюди сміх

І над кимось жартувати,

Щоб народ розвеселяти.

Тож смійтеся дружно, люди.

Жарт нехай не злісним буде,

Посміхайтеся з теплом,

І наповніть світ добром!

***

Ти... Д. У. Р. А. К. Добрий, Успішний, Рішучий, Амбіційний, Крутий! Ну що, посміхаєшся? З 1 квітня!

***

Перше квітня, перше квітня

Ха-ха-ха – брехня всесвітня.

Всіх вітаю я з цим днем,

Будь не дурнем, будь конем!

***

Вітаю з 1 квітня! Бажаю радості, веселощів, дивитися на все крізь призму оптимізму. Нехай гумор допомагає у важких ситуаціях, і кожен день знаходиться привід пожартувати і голосно посміятися!

***

Сьогодні День сміху, гумору і веселощів! Вітаю вас, мої дорогі, з цим прекрасним святом! Бажаю всім бути життєрадісними, веселими і позитивними людьми!

***

Нехай ваші обличчя завжди осяває посмішка, нехай гарний настрій супроводжує завжди і скрізь. Нехай надійні друзі роблять це життя ще цікавішим. З Днем сміху!

***

Вітаю з Днем сміху і Бажаю завжди сміятися від душі і по-доброму жартувати, знаходити позитив в будь-якій ситуації і радіти життю, вірити в чудеса і веселити друзів, дарувати рідним посмішки і світлі моменти щастя.

***

З Днем сміху. Нехай цей день порадує веселими посмішками, жартами, іграми і кумедними сюрпризами, нехай завжди в твоєму житті будуть причини для щирого сміху, який буде заражати радістю і щастям всіх навколо!

***

У це іскрометне свято хочу тобі побажати шалених веселощів, дивовижних розіграшів, потішних приколів і дзвінкого, заливистого сміху! Нехай твоя вражаюча, життєрадісна посмішка буде до вух і безтурботний настрій не покидає! З Днем сміху вітаю!

Вас також можуть зацікавити новини: