У новому фільмі зіграють не всі актори з попередньої картини / кадр з фільму

Легендарний фільм "Диявол носить Прада", в якому зіграла Енн Гетевей, що втратила дитину, повертається на екрани після 18 років перерви. У новому сиквелі глядачі побачать продовження історії Міранди Прістлі, яку зіграє відома акторка Меріл Стріп.

Як відомо, прем'єра "Диявол носить Prada" відбулася у далекому 2006 році. Фільм розповідає про світ моди та фешн глянець "Подіум". Картина створена за мотивами книги Лорен Вайсбергер. У свій час авторка працювала асистенткою Анни Вінтур – головної редакторки журналу Vogue.

Як пише видання Variety, над новою частиною стрічки працюють кінокомпанія Disney спільно з 20th Century Fox. Наразі вже відомо, що роль редакторки глянцю Міранди Прістлі зіграє знаменита Меріл Стріп. Роль її старшої помічниці Емілі Чарлтон, як і раніше віддали Емілі Блант. Однак щодо Енн Гетевей, яка зіграла Енді Сакс, поки що нічого невідомо. Акторка не коментує свою участь у новому сиквелі.

Згідно зі сценарієм Міранда зіштовхнеться із проблемами в модному глянці. Раніше популярний журнал тепер переживатиме занепад. Єдина особа, яка може врятувати ситуацію, асистентка Емілі. За сюжетом вона стала впливовою власницею модних компаній. Прістлі буде вимушена просити по допомогу в екс-помічниці, аби відновити минулий успіх видання.

Наразі офіційна дата виходу стрічки не розголошується. Самі акторки також не розкривали подробиць зйомок в новому "Диявол носить Прада". Однак усі три знаменитості з'явилися разом на церемонії SAG Awards в образах своїх персонажів. Тим самим вони натякнули, що кіноманів очікує повернення картини на екрани.

Скріншот Instagram

Про що фільм "Диявол носить Прада" 2006 року

Молода журналістка Енді Сакс тільки що закінчила університет і мріє про кар'єру в журналі. Вона влаштовується на роботу помічницею до Міранди Прістлі – всесильної і вимогливої головної редакторки престижного модного журналу "Подіум".

Міранда відома неймовірними вимогами до підлеглих. Енді, яка спочатку не цікавиться модою, зіштовхується з важкими завданнями та примхами начальниці. Проте поступово вона починає змінюватися під впливом гламурного світу моди, її стиль стає більш витонченим, а амбіції - більш визначеними.

Нагадаємо, раніше на Netflix відбулася прем'єра документального фільму про воїнів ЗСУ "Ми були рекрутами".

Вас також можуть зацікавити новини: