Кадр з фільму "Дівчина з тату дракона" / ru.kinorium.com

Серед кіноманів є ті, хто любить дивитися детективи. Ці фільми дозволяють не тільки відчути себе Шерлоком, а й знатно поламати голову. Пропонуємо вам подивитися 5 найкращих детективів з високим рейтингом.

"Вікно у двір"

Молодий чоловік жив звичайним життям, займався фотографією. Однак все змінилося після того, як він зламав ногу. З тих пір він опинився закритим в чотирьох стінах власного будинку. Єдина розвага - спостерігати за сусідами з будинку навпроти. І чим частіше він дивиться в їхні вікна, тим більше у нього з'являється підозр, що там сталося вбивство.

"Дівчина з тату дракона"

Промисловець Хенрік Вангер наймає журналіста-розслідувача Мікаеля, щоб той зайнявся розслідуванням зникнення його племінниці. Він упевнений, що дівчина загинула, а винен у цьому хтось із членів сім'ї. У нього пішло 40 років на відновлення подій того дня, але результати марні. Мікаелю теж не відразу вдається розгадати загадку пропажі дівчини, тому він підключає до справи хакера Лісбет. Разом вони приходять до несподіваного висновку.

"Всі гроші світу"

У центрі сюжету опинилася найбагатша людина у світі - нафтовий магнат Джон Пол Гетті. 1973 року його онука Пола Гетті III викрадають невідомі і вимагають за нього викуп у розмірі 17 мільйонів доларів. Джон Пол відмовився платити викрадачам. Тому невдовзі він отримав відрізане вухо свого онука.

"Таємнича річка"

Шон, Дейв і Джиммі були друзями в дитинстві. Однак один з них став жертвою педофіла. Минає багато років, і вони знову зустрічаються. Тепер трагедія сталася в родині другого друга - вбита його дочка. Колишні друзі починають розслідування, і підозри падають на їхнього третього друга.

"Лора"

Одного разу успішна підприємниця Лора Хант опинилася під прицілом. Невідомий чоловік вистрілив їй прямо в обличчя на порозі її будинку. За справу береться лейтенант поліції Макферсон. Він підозрює, що в смерті Лори можуть бути винні двоє близьких її чоловіків. Однак він і сам переймається симпатією до покійної і вирішується зайти в її квартиру, де для нього відкриється багато таємниць.

Раніше УНІАН назвав 5 фільмів про зраду, де є пристрасть і небезпека.

Вас також можуть зацікавити новини: