Ротару не поїде на "Пісню року" / www.peoples.ru

Легендарна співачка Софія Ротару, яка нещодавно налякала шанувальників своїм станом здоров'я, скасувала свій виступ на "Пісні року" у Росії. 

Артистка вперше не відвідала премію, на якій була присутня 43 рази, про це йдеться у "Сніданку з 1+1".

Також інформацію підтвердив син Софії Михайлівни, Руслан Євдокименко, який в особистому повідомленні Руслану Сенічкіну зазначив, що Ротару вперше не відвідала "Пісню року". 

Читайте такожЗ'явилися нові дані про стан здоров'я Софії Ротару

Концертний директор народної артистки Ігор Курильов повідомив, що відмова співачки від гастролей в Росії пов'язана з різким загостренням російсько-українських відносин та воєнним станом в Україні. 

"Ну як чому? По-перше, здоров'я. По-друге, ви ж знаєте, які події відбуваються між Україною і Росією. Кордони закриті, воєнний стан", - наводить слова Курильова ФАН.

Як зазначив представник співачки, Ротару 2018 року не зніматиметься ні в "Пісні року", ні в "Золотому грамофоні". Крім того, співачка також відмовилася виступати на будь-яких корпоративах в Росії.

ТСН

Як повідомлялося раніше, росіянам не сподобалося те, що співачка Софія Ротару через запровадження в Україні воєнного стану відмовилася їхати на концерт "Пісня року" в Москву.