Ахтем Сеітаблаєв оголосив про розлучення / УНІАН

Популярний український актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв, який нещодавно видав старшу дочку заміж, розповів про свій статус холостяка. Він зізнався, що розлучається з дружиною, кінопродюсером і президентом Міжнародного Київського кінофестивалю "Молодість" - Іванною Дядюрою.

Про це повідомляє програма "Зірковий шлях".

За його словами, це непростий момент у його житті. Він намагається не розкривати причини розставання, лише заявив, що у нього "закінчилися почуття".

Читайте такожКолишня дружина Дзідзьо продемонструвала стильний образ на прем'єрі фільму (фото)"Це досить емоційний момент у житті кожної людини. Непростий момент. Особливо, коли до цього мають відношення діти. Ніколи не можеш бути готовим, коли ти відчуваєш ... Я сподіваюся, ми залишимося добрими друзями. І так само будемо тримати в полі зору один одного і при необхідності допомагати", - зазначив режисер.

Відзначимо, що Ахтем і Іванна були в шлюбі майже 10 років, вони зіграли весілля у 2013 році в Судаку (Крим, — УНІАН). У них підростає дочка.

Ахтем Сеітаблаєв оголосив про розлучення / фото "Зоряний шлях""

Також відомо, що в Ахтема є троє дітей від першої дружини. Чоловік підтримує стосунки зі старшими спадкоємцями.

Ахтем Сеітаблаєв: творчий шлях

Ахтем Сеітаблаєв народився 11-го грудня 1972 року поблизу Ташкента. Він на початку 90-х переїхав до Криму, де довгий час жив. У 2003 році дебютував у кінематографі, зігравши роль в українській драматичній стрічці Олеся Саніна "Мамай", і був другим режисером. Він зняв наступні картини: "Кіборги", "Хайтарма", "Захар Беркут", "Доброволець" та інші.  

Вас також можуть зацікавити новини: