Гросу розлучилася з чоловіком / instagram.com/alina_grosu

Влітку 2019 року Аліна Гросу і Володимир Комков зіграли пишне весілля в Італії. Але незабаром пара роз'їхалася по різних квартирах. Про розставання зірка мовчала півроку.

Одразу після весілля у них почалися проблеми, йдеться в програмі ЖВЛ.

"Вийшло так, що ще в грудні мені Саша, ні з чого абсолютно, сказав:" Давай поживемо окремо. Я не знаю, як тобі запропонувати, Але я б можливо спробував місяць, але якщо я когось знайду, то тобі ж буде боляче через 2 тижні". Я не могла йому це пробачити, тому що ти або хочеш жити зі мною, або пробуєш щось інше, якщо ти не спробував до того як ми одружилися ... Ну що це? Навіщо це все?",- сказала співачка.

Гросу додала, що їй було дуже боляче. При цьому вона знайшла в собі сили зібрати речі і переїхати в іншу квартиру. Перший час вона сподівалася на те, що ще все налагодиться, але її чоловік не робив ніяких кроків.

"Це не було як грім серед ясного неба, але щоб так, я не думала. Думала поговоримо, до чогось прийдемо, але так, щоб роз'їжджатися, розбігатися ... Це так, це був шок. А найсмішніше, він захотів сфоткати документи, я кажу: "тобі треба відправити, що ти розлучився?". Якось мені було настільки боляче, досі не розумію", - додала вона.

Також Аліна розповіла, що після того, як пара почала вести спільний побут, стало зрозуміло, що вона заробляє більше Олександра. І це могло стати причиною того, що йому було некомфортно.

Інші новини по темі:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram