Дієтологиня відповіла, чи однаковий вплив мають генетика та спосіб життя / Скріншот Instagram

Українська дієтологиня-терапевтка Олеся Добрянська висловилася про фігури відомих артисток Jerry Heil та alyona alyona. Вона пояснила, чому жодна з них не зможе мати вигляд, як в іншої.

Дієтологиня розповіла про вплив генетики та способу життя на зовнішній вигляд. За її словами, і те, і інше відіграє важливу роль, однак буденність, їжа, активність можуть повпливати на генетику.

"Генетика заряджає пістолет, а навколишнє середовище натискає на курок", – стверджує Олеся. 

Терапевтка каже, що Jerry Heil – астенік за статурою. Натомість реперка – гіперстенік. Тобто, в зірок по-різному працюють органи, зокрема ендокринна та травна система.

"Вони здорові, але трошечки по-різному це працює. І процеси жироспалювання, і процеси набору ваги", – додала Добрянська.

alyona alyona та Jerry Heil / Скріншот Instagram

Експертка зазначила, що існує термін "метаболічно здорове ожиріння". Йдеться про те, коли індекс маси тіла має ожиріння, а рівень глюкози, холестерину, тиску – нормальний.

За словами Добрянської, у людей склалося хибне уявлення, що знаменитості пропагують ожиріння. Терапевтка наголошує, що це не популяризація пасивного способу життя і пишних форм. Річ у тім, що суспільство не готове приймати людей з "неідеальними тілами".

Нагадаємо, раніше alyona alyona різко відповіла на хейт щодо її зовнішності.

Вас також можуть зацікавити новини: