Співак Максим Бородін розповів про судимість матері / фото інстаграм Максима Бородіна

Український співак та автор хіта "Якби не ти" та "Скажи мені, любов моя" Максим Бородін відверто розповів про кримінальне минуле своєї матері. 

Виявилося, що жінка була тричі судима через крадіжки, які вчиняла через вживання наркотиків. У 9 років Бородін вперше залишився з молодшою сестрою на руках. Проте згодом жінка повернулася та хотіла щось змінити у житті.

"Мама перший раз коли вийшла, то намагалася вирулити, вона була поруч з нами. Роботу ж їй ніяку не давали. Вона пішла в електричку продавати чай і каву. Я бачив її старання. Але потім ті люди повертаються, які навколо тебе. Вона просто потрапила в цю колію знову. І ти там раз випив, раз уколовся і тобі легше цю реальність бачити", - розповів співак в інтерв’ю журналістці Аліні Доротюк. 

Чоловік додав, що матері було важко витримувати осуд людей та рідних. Тому вона знову йшла на злочини. Весь час, поки жінка сиділа у в'язниці Максимом та його сестрою опікувався дідусь. Проте одну зустріч з мамою співак досі не може забути: 

"Я закінчив школу, знаю, що планую бути студентом, ми з однокласниками йдемо в парк. І я приходжу додому і чую, що звучить мій магнітофон і якось своїм хребтом відчуваю, що прийшла мама додому. Зайшов на кухню, а вона миє підлогу. Але коли вона пішла я був іншим, я вже припинив сумувати за нею, я тримав в собі стільки злості, образу на весь світ і на неї".

Тоді Бородін втік і не хотів повертатися додому. Він постійно боявся повторити долю матері. Проте у 25 років співак відновив стосунки з нею та проговорив всі образи.  

Нагадаємо, раніше стало відомо, що мама відомої української співачки потрапила до в'язниці. 

Вас також можуть зацікавити новини: