KHAYAT відверто розповів про болісну втрату/ фото інстаграм KHAYAT

Український співак та фіналіст вокального шоу "Голос країни-9" Андрій Хайат, який виступає під сценічним ім'ям KHAYAT, розповів про болісну втрату в своїй родині.

Виявилося, що у 2022 році перед початком війни помер його дідусь. Смерть рідної людини стала для артиста справжнім потрясінням.

"Два роки тому не стало мого дідуся. Для мене це в 25 років, якби дивно не звучало, це була травма. Ти приходиш, сідаєш за стіл - однієї людини нема і все інакше. Тому мені страшно уявити, що колись в моєму житті обов'язково буде момент, коли мені не буде до кого їхати в Знам'янку. Бо там нікого не буде", - відверто розповів Андрій у програмі Муз_Тренд.

Скільки років було дідусю та що стало причиною його смерті - співак не зазначив. Проте наголосив, що чоловік був його найвіданнішим прихильником і згадав таку історію:

"Він любив мою музику... Дідусь був тим, хто в принципі сприяв тому, щоб я зараз був тим, ким я є. Коли закінчився "Голос" і вже я забув про нього, я приїжджаю додому і дідусь мені: "В тебе на тому відео стільки переглядів, на тому відео в тебе стільки прослуховувань".

Співак у дитинстві разом з покійним дідусем / фото інстаграм KHAYAT

Тому зараз KHAYAT сильно змінився. Весь вільний час він намагається проводити з найріднішими людьми.

"Я суперродинний, суперзакритий. Весь свій вільний час, вся моя команда знає, я сідаю в потяг і хоч на день їду три години в Знам'янку. Свій вільний час я хочу проводити саме з цима людьми, тому на друзів просто немає часу", - наголосив він. 

Нагадаємо, нещодавно українська телеведуча відверто розповіла про особисті втрати на початку війни.

Вас також можуть зацікавити новини: