Волканов розповів про завершення співпраці з Данилком/ фото інстаграм Вєрки Сердючки

Автор хіта "Тебе знайшов" та фіналіст проєкту "Х-фактор 9" Дмитро Волканов розповів, чому завершив співпрацю з Андрієм Данилком. 

Хлопець довгий час працював у артиста в балеті. Проте зараз вирішив, що їм потрібно йти різними шляхами. Щоправда сам Волканов наголосив, що вдячний Сердючці за безцінний досвід. 

"Він коли взяв мене на роботу в колектив, то сказав: "Діма, я тобі допомагати не буду, але ти знаходишся в колективі для того, щоб бачити як це працює". Мені дуже подобалося, як він спілкується. Я знайшов у ньому наставника, вчителя і людину, на яку я хочу бути схожим. Це супершкола. Коли я прийшов у колектив, мені було 18 років, і був там 4 роки. Це було дуже серйозно", - розповів Дмитро в інтерв'ю Олексію Суханову. 

Він також додав, що з початком повномасштабної війни робота зникла. Колектив Сердючки не їздив на концерти, тому Волканов вирішив зайнятися сольною кар'єрою та переїхав зі столиці.

"Певний період часу роботи не було. А потрібно було за щось жити, але грошей у Данилка я не брав. Не хотів. Тому у Києві я не міг себе знайти, і я приїхав до Львова. Це був для мене новий виклик, переломний момент", - пригадав співак. 

Андрій Данилко та Дмитро Волканов / фото інстагарам Вєрки Сердючки

Проте з часом концертна діяльність колективу Вєрки Сердючки відновилася. Волканов тоді вже активно займався написанням пісень. Але він повернувся до балету на 8 місяців і згодом таки завершив співпрацю на користь співочій кар'єри. За його словами, вони попрощалися з Данилком на позитивній ноті і артист згадує про нього так:

"Коли я не буду знати, що робити далі, то я йому зателефоную, і він мені допоможе. Людина, яка багато для мене важить. Нам завжди є про що поговорити".

Нагадаємо, раніше український телеведучий розповів про знайомство з Андрієм Данилком.

Вас також можуть зацікавити новини: