Григорій і Христина Решетники планують ще одну дитину / Скріншот Instagram

Дружина відомого українського ведучого Григорія Решетника – Христина – розповіла про плани пари на майбутнє. Жінка зізнається, що вони з коханим замислюються над тим, аби вчетверте стати батьками.

Як відомо, зіркове подружжя вже виховує трьох синів – Дмитра, Івана та Олександра. Втім, вони не планують зупинятися і кажуть, що хочуть багато дітей.

Решетники з дітьми / Скріншот Instagram

Зокрема, Григорій та Христина вже багато років мріють про донечку, тому сподіваються, що незабаром в їхній родині дівчат стане більше.

"Григорій і досі мріє про донечку. Усі цікавляться, ну коли ж. А ми кажемо, що після перемоги. Дуже сподіваємося, що перемога буде незабаром, у найближчому майбутньому. Дуже хочемо донечку", – поділилася Христина.

Ба більше, дружина ведучого розповіла, що вони з коханим вже навіть обрали ім'я для донечки. Знаменитості хотіли б назвати дівчинку символічним ім'ям Вікторія, що означає "перемога". Сам Григорій заявив, що бути батьками в умовах повномасштабного вторгнення – це дуже відповідально.

"Хочемо, щоб було більше діток. Дуже тішимося, хто зараз при надії. У такий складний час – це відповідально. Це виклик. Але українці зможуть усе", – наголосив Решетник.

Нагадаємо, раніше Григорій Решетник розповів про кризу з дружиною. Телеведучий зізнався, що переживав у шлюбі.

Вас також можуть зацікавити новини: