Тарапата познайомив Огнєвіч з батьками / фото instagram.com/tarmaks

Колишній учасник шоу "Холостячка-2" Макс Тарапата розповів про "атаку" хейтерів на його сім'ю після випуску, в якому він познайомив Злату Огнєвіч зі своєю сім'єю.

Про це він поділився на своїй сторінці в Instagram.

"Моя мама сильно переймалася, коли на нашу сім'ю йшли образи... Адже як тільки не називали... Маму - прибиральницею та утриманкою, сестру - неадекватною, а сім'ю в цілому взагалі "з прибамбасами". Кілька днів вона плакала", - написав Тарапата.

Читайте такожУчасник "Холостячки" вибухнув відвертим постом після відходу з шоу (фото)За словами екс-учасника "Холостячки", це його дуже зачіпало. Він зазначив, що на екранах його сім'ю бачили близько 30 хвилин, за які встигли навішати масу ярликів.

Також він зазначив, що спостерігає за "атакою" заздрісників на Злату. Макс наголосив, що "холостячка" проживає своє життя і відчуває, як краще у першу чергу для себе.

"Вона глибока людина і щира у своїх мотивах і вчинках. Це жорстоко і несправедливо", — додав Тарапата.

Він нагадав своїм дописникам, що за екранами телефонів і телевізорів перебувають живі люди. "Там так само є батьки, рідні та близькі, яким може бути дуже боляче!" - підсумував Максим.

Хто покинув шоу "Холостячка" в 11 випуску від 26.11.2021

У 11 випуску шоу несподівано залишив фаворит Огнєвіч і чоловік, якого називали ймовірним переможцем проекту, - Макс Тарапата.

"Я не зможу дати тобі те, що зробить нас обох щасливими. Я відпускаю тебе", - сказала Злата і несподівано відправила Максима Тарапату додому.

Вас також можуть зацікавити новини: