Марина Боржемська зізналася, що її серце вільне / Скріншот Instagram

Екс-дружина відомого боксера В'ячеслава Узелкова – тренерка Марина Боржемська – розповіла про своє особисте життя. Вона розсекретила, чи вільне її серце після розлучення.

Тренерка зізналася, що наразі не має поруч коханого чоловіка. Разом з тим Марина спростувала усі чутки про романи, які їй приписували. За її словами, вона досі переймається, що помилки минулого можуть повторитися у нових стосунках.

"Кожен чоловік, який з'являється у моєму Instagram, який зі мною п'є каву, або хтось йде поруч, або з кимось повечеряла – всі думають, що це він. Поки що це не він, але для мене – це виклик дозволити собі (стосунки – УНІАН) і яка я буду в них. Це теж певне випробовування, тому що я боюся припускатися тих помилок, яких я припускалася. Втім, я чомусь впевнена, що цього не буду робити, тому що я з собою вже домовилася. Я познайомилася з новою Мариною й щось дістала з того підліткового віку з бісиками в очах і шаленою жагою до життя й пригод. Те, що я набула за цей час – вміти правильно віддавати й брати", – зазначила тренерка.

Марина Боржемська / Скріншот Instagram

Боржемська каже, що їй складно знайти чоловіка, а потім пристосуватися до спільного життя з ним. Знаменитість вже налагодила свій побут, тому когось іншого важко підпустити до себе. Проте спортсменка переконана, що все зміниться, коли вона зустріне справжнє кохання.

"Це дуже складно, тому що коли ти довготривалий час перебуваєш сама, тобі стає комфортно. Ти звикаєш. У тебе є певні обов'язки перед собою, дітьми, є власний простір, час і графік, в якому тебе все влаштовує. Просто ти розумієш, що коли прийде твоя людина, то будеш підлаштовуватися", – додала Марина.

До слова, Боржемська була у шлюбі з Узелковим 20 років. У них народилося двоє дітей: син Роберт та донька Олівія. У 2018 році зіркове подружжя оголосило про розлучення.

Нагадаємо, раніше Марина Боржемська зворушливо привітала сина з днем народження.

Вас також можуть зацікавити новини: