Модель закликає Путіна зупинити війну / instagram.com/capricebourret

Відома американська модель Капріс Буре з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну засуджує війну. Вона неодноразово закликала диктатора Володимира Путіна зупинити кровопролиття, проте це не давало жодних результатів.

Тому вона вирішила піти на крайні заходи. Модель пообіцяла Путіну відправити свої інтимні фотографії, щоб він зупинив війну.

Як повідомляє Daily Mail, Буре виявила таке бажання на прем'єрі фільму "Лігво".

Відео дня
Модель закликає Путіна зупинити війну / instagram.com/capricebourret

"Думаю, я могла б відправити Путіну лист з обіцянкою передати свої фотографії в оголеному вигляді, якби він забрався з України. Якби це зупинило війну, я б так і зробила", - сказала модель.

Вона додала, що чула інформацію про те, що Путін вже мертвий. І це викликає у неї побоювання, адже його приймач може бути ще гіршим. Однак, якщо диктатор все ж живий, Буре була б не проти довести його до серцевого нападу своїми знімками.

Чим відома Капріс Буре

За свою кар'єру Буре з'являлася на обкладинках понад 250 журналів - Vogue, GQ, Cosmopolitan, Esquire, Maxim, FHM і додатку Sports Illustrated, присвяченому купальникам.

Її називали найсексуальнішою жінкою в світі за версією News Of The World, GQs Woman of the Year and Maxim International woman of the Year. Вона також знімалася в рекламі.

Вас також можуть зацікавити новини: