Кузьма Скрябін написав пісню за декілька днів до смерті / фото instagram.com/kuzma.skryabiin/

2 лютого 2015 року відомий музикант Кузьма Скрябін загинув в аварії під Кривим Рогом. Його пісні й досі слухають українці, адже у них є чимало мудрих думок. Одна з таких - пісня "С*ка-війна" - виявилася пророцькою.

Цей трек Скрябін записав за декілька днів до своєї загибелі. Співак не робив офіційних презентацій пісні, про неї стало відомо лише після трагічної аварії. Відомо, що Скрябін записав демо-версію треку "С*ка-війна" на тлі військової агресії, яку РФ тоді вже почала на сході України.

У пісні йдеться про те, що брудна та немита війна прийшла до хати, вона поселилася там без дозволу та забрала спокій. Потім війна потрощила хату та пішла до сусідів, хоча й ті люди ні у чому не винні. У пісні йдеться:

"Ну і хто тебе кликав, чому ти прийшла, стара проститутка, с*ка-війна? Хто тобі платить за наші тіла? Скільки ще тобі треба, яка їх ціна?".

Скрябін співав, що він не хоче смертей, він хоче любові. Проте війна замазала руки кров'ю, навчила людей відбирати життя та радіти цьому, а не ридати від горя. 

"Ти зігнала мене із дивана в окопи, телевізор мені замінила прицілом, і за день я старію, ніби за роки, за що ти із мене звірюку зробила?"

Пісня виявилася пророцькою, адже після подій у 2014 році Путін не зупинився. 24 лютого 2022 року кривавий диктатор розпочав повномасштабне вторгнення РФ в Україну. Окупанти постійно обстрілюють мирні міста, вбивають українців. 

У коментарях під піснею Скрябіна постійно з'являються нові. Українці слухають трек та з жахом розуміють, що саме про таку жорстоку війну, яку нині веде Путін проти України, ще у 2015 році співав Скрябін.

Раніше вже стало відомо, що мама Кузьми Скрябіна озвучила нову версію трагедії.

Вас також можуть зацікавити новини: