Наталія Могилевська придбала нове ліжко для доньки / фото УНІАН

Відома співачка Наталія Могилевська вкотре поділилася кадрами з названою донькою. Зірка сцени розповіла, який сюрприз вона зробила для 4-річної Софії.

На своїй сторінці в Instagram виконавиця опублікувала відео, на якому й розсекретила свій важливий подарунок для малечі. За словами артистки, дівчинка спить поруч з нею у маленькому ліжку, яке вже не підходить їй за зростом. Донька Могилевської сама попросила матусю, аби та їй придбала нове ліжко.

Тому знаменитість вирішила замовити нові меблі, проте вона купила непросте ліжко. Воно обладнане маленьким спортивним майданчиком. Софійці дуже сподобався подарунок мами і тепер вона постійно лазить по драбині на ліжку.

Відео дня

"Моя молодша донька спить зі мною поруч в маленькому ліжку, все прекрасно, але воно до трьох-чотирьох років максимум. Чотири нам стукнуло, і вона сказала: "Мамо, мені тут вже мало місця". Я почала шукати, що є, які є ліжка класні, і знайшла від української компанії. Я не можу її зняти з того ліжка. А це ліжко зі спортивним майданчиком. Вона не виходить зі спальні", – зазначила співачка.

Скріншот Instagram
Скріншот Instagram

Могилевська поділилася, що меблі вона збирала сама, але на допомогу їй прийшла старша донька Мішель. Тепер Софія постійно займається спортом.

"Ліжко приїхало, мала була у дитсадочку. Ми зі старшою донькою удвох зібрали його. Молодша ще ніколи в мене не займалася спортом, і сьогодні я бачу, що це качає прес, качає біцепс, додає їй креативу, як подолати цей спортивний майданчик, як використати його цікавіше", – додала Наталія.

Нагадаємо, раніше Наталія Могилевська розповіла про неочікуване поповнення в сім'ї.

Вас також можуть зацікавити новини: