Вадим Лисиця вважає Тіну Кароль справжнім професіоналом / колаж з фото

Український продюсер Вадим Лисиця висловився про творчість відомої співачки Тіни Кароль. Він назвав мінуси в її піснях, а також відповів, що йому подобається в музиці артистки.

Кароль одна з найпопулярніших українських співачок, яка активно співпрацює з іноземними виконавцями, а нещодавно ще й запустила власне музичне шоу. Продюсер переконаний, що за останні декілька років співачка значно покращила свій вокал. Він вважає її чудовим професіоналом. Однак, як зізнається Лисиця, деколи не розуміє її матеріал:

Вона почала брати манеру американських співачок, яка мені, до речі, дуже подобається. З іншого боку я взагалі не розумію матеріал, який вона обирає. Люди, для яких вона працює, вони не до кінця розуміють, що вона хотіла сказати цим, і це, на мій погляд, мінус. Але як співачка, професіонал, вона звичайно топ.

Тіна Кароль / Скріншот Instagram

Також Вадим прокоментував, в якому стані нині перебуває український шоубізнес.  На його думку, зараз музика переживає спад після стрімкого піднесення у 2022 та 2023 роках.

"Більшість артистів зникли, тому що вони не зрозуміли головного, що системний підхід повинен бути. І щодо релізів, і періодів між ними. Всі думають, що TikTok всьому голова, але це неправда. Ми ще в горизонталі, але можливо, якщо далі так буде відбуватися, ми підемо знову на низ потроху", – вважає продюсер.

За словами Лисиці, міністерство культури повинно створювати умови для процвітання української музики.

"Тому, що не вистачає ресурсів і грошей у шоубізнесі. Їх мало. Інституції, які повинні працювати на те, щоб артисти отримували кошти, вони не працюють. Наприклад, авторські організації, які повинні виплачувати роялті", – підсумував Вадим.

Нагадаємо, раніше Вадим Лисиця різко висловився про Олега Кензова.

Вас також можуть зацікавити новини: