"Океан Ельзи" нагадав шанувальникам про важливу подію / Скріншот Instagram

Знаменитому українському гурту "Океан Ельзи" цьогоріч виповнилося 30 років з моменту заснування. Музиканти з нагоди ювілею вирішили поділитися архівною світлиною з шанувальниками.

У Instagram співаки нагадали про свій ювілейний концерт, який відбудеться у столичному Палаці Спорту, 12 жовтня. Саме для того, аби ще раз сповістити прихильників про виступ, колектив опублікував знімок.

На кадрі видно зовсім молодих музикантів. Архівність фото показує навіть його чорно-біле забарвлення. В центрі фото лідер колективу – артист Святослав Вакарчук. Він мило усміхається та позує на камеру разом з колегами. Варто вказати, що світлина була зроблена у 1995 році.

Відео дня
"Океан Ельзи" / Скріншот Instagram

"А це вам фото, зроблене у львівській студії після першого виступу "Океану Ельзи" на ТБ. Рік 1995", – написали під знімком учасники гурту.

Що відомо про "Океан Ельзи"

"Океан Ельзи" – один із найвідоміших і найпопулярніших українських рок-гуртів, заснований у 1994 році у Львові. Його фронтмен Вакарчук став справжньою іконою української музики. До складу колективу в різні часи входили музиканти, такі як Денис Глінін, Денис Дудко, Мілош Єліч та інші. 

Гурт випустив багато успішних альбомів, серед яких "Там, де нас нема" (1998), "Янанебібув" (2000), "Модель" (2001), "GLORIA" (2005), "Земля" (2013) і "Без меж" (2016). Їхні пісні, зокрема, "Все буде добре", "Без бою", "На небі", "Обійми", "Я так хочу" та "Майже весна", стали справжніми хітами і здобули визнання не тільки в Україні, але й за її межами. 

Окрім музичної діяльності, "Океан Ельзи" відомий своїми масштабними концертами та турами, які збирають тисячі шанувальників. Святослав активно бере участь у громадському житті країни, допомагаючи військовим.

Нагадаємо, раніше "Океан Ельзи" довів до сліз новою піснею-відповіддю, коли закінчиться війна.

Вас також можуть зацікавити новини: