Оля Полякова зізналася, що її молодша донька хотіла стати хлопцем

Співачка Оля Полякова розповіла, що певний час її молодша донька Аліса не хотіла бути дівчинкою. Вона вирішила, що хоче бути хлопцем. Зіркова мама не стала лаятися на дитину, а спокійно прийняла її вибір.

"Моя Аліса в 9 років заявила, що вона хлопчик і її звати Валєра. Що я повела дитину до психлікарні? Ні! Я сказала: "Добре, якщо ти хочеш бути хлопцем, що тобі для цього треба?". Вона сказала, купити їй чоловічі плавки, тато їх купив. Дитина два роки проплавала в них, потім знову почала ходити у сукнях. Чого вона так зробила? Тому що її ніхто не лякав. Валєра кудись подівся, тому що мама нормально прийняла. Дитина в такому віці починає усвідомлювати, хто вона, коли цей процес проходить, вона визначається. Головне її не чіпати", - говорить зірка.

Вона додала, що з повагою ставиться до всіх представників ЛГБТ-спільноти. За словами співачки, вона щиро хоче, аби в Україні були ухвалені необхідні закони про цивільне партнерство одностатевих пар.

Відео дня
Оля Полякова зізналася, що її молодша донька хотіла стати хлопцем

Не залишила без уваги Полякова і коментар одного з фоловерів про те, як би вона сама відреагувала на рішення її дітей вступити в одностатеві стосунки.

"Скажу: "Доця, будь щаслива, з ким ти вибрала, тому що я не можу тобі сказати, з ким тобі жити, якщо тобі подобаються жінки". Що я можу відмовитися від своєї дитини? Мої діти зроблять вибір, і я його прийму, тому що я поважаю вибір кожної людини", - говорить артистка.

Нагадаємо, раніше Оля Полякова повідомила, що її молодша донька повертається в Україну.

Вас також можуть зацікавити новини: