Алла Пугачова, Сергій Сосєдов / колаж з фото

Російський музичний критик Сергій Сосєдов раніше співав оди Аллі Пугачовій, проте після її засудження війни в Україні він різко змінив риторику. Зараз він всіляко намагається "вколоти" її, та болючіше.

На цей раз він висловив свою думку з приводу слів Лайми Вайкуле, яка підтримала Примадонну на тлі цькування її сім'ї. Днями співачка сказала, що Пугачова утримувала всю Росію. Але Сосєдов з її думкою категорично не згоден.

"Нічого дурнішого неможливо собі придумати, вона, мабуть, зовсім вижила з розуму. Коли господь хоче покарати людину, він позбавляє її розуму. "Утримувала Радянський Союз" - вона взагалі в своєму розумі? Сама фраза дурна. "Я вносила вклад" якщо тільки. Та й який ти внесок зробила? Кого ти утримувала? Ти утримувала своїх коханців, чоловіків, ось кого могла утримувати, але ніяк не Радянський Союз", - наводить слова Сосєдова Telegram-канал "Зірковий пил".

Відео дня

Він додав, що це, скоріше, держава утримувала Пугачову, а не вона її. І глядачі, які ходили на її концерти. 

"Дурні, звичайно, що ходили, тому що ходити там нема на що було, це не той рівень майстерності і артистизму, на який треба ходити", - підсумував Сосєдов.

Нагадаємо, раніше Сергій Сосєдов жорстко розніс Аллу Пугачову і "розкрив секрет" її успіху.

Вас також можуть зацікавити новини: