Акторка Жанетт Чарльз померла у віці королеви / скріншот Instagram

Британська акторка Жанетт Чарльз, яка багато років грала королеву Єлизавету II і відома за фільмами "Остін Пауерс", "Голий пістолет" та іншими кінороботами, пішла з життя. Жінці було 96 років. Про це повідомляє видання The Guardian.

За словами доньки акторки, Жанетт померла в будинку для людей похилого віку. Що стало причиною смерті - невідомо.

"Мама була справжнім персонажем. У неї було дивовижне життя. Вона завжди поважала королеву і любила королівську сім'ю. Нам її дуже не вистачатиме", - написала донька зірки.

Відео дня

Цікаво, що жінка померла в тому самому віці, що і королева Єлизавета ІІ. У Чарльз залишилися донька Керол та сини Девід і Пітер. 

Що відомо про Жанетт Чарльз

Жаннет ще з юних років привертала увагу своєю схожістю з представницею королівської родини. Протягом 50 років Чарльз постійно з'являлася на телевізійних ток-шоу, знімалася в рекламі і кліпах, граючи королеву Єлизавету ІІ.

Акторка Жанетт Чарльз / скріншот Instagram

Про свою кар'єру покійна акторка розповідала так: 

"Один агент сказав, що моя схожість з королевою може бути гарним джерелом прибутку. Я також грала в аматорських виставах, відвідувала уроки ораторського мистецтва. А гонорари були дуже високими. Я не думаю, що хтось раніше заробляв на життя, будучи схожим на когось із знаменитостей, але тепер це ціла індустрія".

Королева Єлизавета ІІ та Жанетт Чарльз / скріншот Instagram

Жінка зіграла у більше 50 фільмах та серіалах, найвідоміші з яких: "Голий пістолет", "Остін Пауерс", "Місце злочину", "Європейські канікули" та багато інших. У 2014 році Жаннет пішла на пенсію і рідко з'являлася на публіці. 

Нагадаємо, нещодавно пішов з життя зірка "Міцного горішка-2" Том Бауер.

Вас також можуть зацікавити новини: