Позитив радий, що зараз виступає сольно / Скріншот Instagram

Відомий український співак Позитив, справжнє ім'я якого Олексій Завгородній, пояснив, чому розпався гурт MOZGI, учасником якого він був. Артист переконаний, що розпад колективу став поштовхом до його сольної кар'єри.

Варто вказати, що Завгородній вперше прокоментував припинення існування MOZGI. Декілька років тому гурт був на піку популярності. Однак увесь їхній репертуар був здебільшого російськомовним, і після початку повномасштабного вторгнення вони виступали лише декілька разів.

До складу гурту входили Позитив, Дядя Вадя, Ед, Рус та Потап. Як відомо, останній після 24 лютого 2022 року виїхав за кордон і не планує повертатися в Україну.

Завгородній каже, що не уявляє гурт без Потапа, тому його діяльність наразі неможлива. Також співак висловився про Дядю Вадю. Позитив вважає, що в колеги є талант та можливості, аби побудувати успішну сольну кар'єру.

MOZGI / Скріншот Instagram

"Дядя Вадя – дуже кльовий вокаліст. Мені здається, йому треба просто давати пінка, щоб він більше собою займався. Ми їздили з хлопцями на благодійні концерти без Потапа. Так, дійсно, пісні знали. Але це має бути бажання всіх учасників. Потап — невід'ємна частина колективу. Якщо робити без нього, то мені здається, що все буде неповноцінно. Звичайно, MOZGI можна було займатися довго. Але я радий, що так сталося, я зробив свій сольний проєкт. Так сталося, і я хочу бачити тільки позитивні моменти", – зазначив Завгородній.

Нині Олексій будує успішну сольну кар'єру та вже встиг випустити декілька хітів, зокрема, "А може хочеш?", "Спалахи", "Небо нахилю". 

Нагадаємо, раніше Позитив відповів, чи підтримує дружбу з Потапом під час війни.

Вас також можуть зацікавити новини: