false

Лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя на початку повномасштабного російського вторгнення разом з іншими учасниками бенду поповнив лави ЗСУ, однак із серпня 2022 року їх демобілізували.

Весь цей час Тарас виступав на благодійних концертах і збирав гроші на допомогу армії. При цьому йому неодноразово надходили запитання про те, чи повернеться він на фронт.

Як розповів Тарас в інтерв'ю "Ближче до зірок", у нього немає бажання повертатися на фронт, але якщо головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський віддасть такий наказ, то, звісно, всі учасники групи поїдуть на передову.

"Фронт - це не прогулянка, чи якийсь кураж. Це піт, кров, сльози, біль, втрата побратимів, поранення, бруд, матюки, перемоги і поразки. У мене немає того характеру, щоб я добровільно хотів туди повернутися. А якщо нас назад відрядить на передову пан Сирський, то ми скажемо "так" і вирушимо на нуль. Ми військовослужбовцями були і залишаємося ними", - сказав Тополя.

Варто зазначити, що на початку великої війни учасники гурту "Антитіла" стали парамедиками і перебували в гарячих точках. Вони рятували військових, які щодня ризикують своїм життям заради України та нашого народу.

Нагадаємо, раніше гурт "Антитіла" отримав нагороду від прем'єр-міністра Італії.

Вас також можуть зацікавити новини: