Тіна Канделакі підтримує режим Путіна

Колись популярна в Україні телеведуча, що володіє унікальною здатністю швидкочитання, прекрасний інтерв'юер, здатний розговорити будь-якого співрозмовника на ток-шоу. Йдеться про Тіну Канделакі, яка переїхала в 1995 році з Грузії в РФ.

Журналісти проекту FreeДом розповіли, як Канделакі переметнулася на "темну" сторону у війні проти України.

Вона стала працювати на радіо, потім - на ТБ, пізніше її чекала продюсерська кар'єра. А потім вона подалася в політику. Канделакі публічно підтримувала Путіна у війні проти Грузії в 2008 році.

Подейкують, що у Тіни був роман з Рамзаном Кадировим. Та й взагалі відома ведуча стала дуже близько дружити з наближеними до Кремля політиками.

Але чергове дно вона пробила, підтримавши розв'язану Росією повномасштабну війну проти України. 

"Ви, Тіна, вели тут телепроекти. Ви були улюбленицею публіки, а з сьогоднішнього дня вас всі проклинають. За ваші пости, за ваші слова, за ваш наклеп", - зверталася українська ведуча Маша Єфросиніна до Канделакі.

Але за все доведеться платити: США ввели санкції проти продажної грузинки, заборонивши їй та її нащадкам відвідувати Америку. Не виключено, що на аналогічні заходи піде і Європа.  Тоді Канделакі може позбутися і нерухомості в Європі, купленої на криваві гроші Кремля.

Раніше США ввели санкції проти російської пропагандистки Тіни Канделакі. Ще в новий санкційний список увійшли 46 осіб, які підтримали повномасштабне вторгнення РФ в Україну. Серед них і чоловік Канделакі, підприємець Василь Бровко, а також двоє дітей від першого шлюбу - Меланія Кондрахіна і син Леонтій Кондрахін.

Вас також можуть зацікавити новини: