Тіна Кароль зізналася, що наразі не перебуває у стосунках / Скріншот Instagram

Знаменита українська співачка Тіна Кароль прихилила завісу свого особистого життя. Артистка чесно відповіла, чи вільне її серце.

У своєму Instagram виконавиця залишила віконце для запитань шанувальників. Підписники зірки поцікавилися, чи є поруч з нею зараз коханий чоловік. Кароль була лаконічною у своїй відповіді і натякнула, що досі не може пережити втрату чоловіка – продюсера Євгена Огіра.

"Ні. Була заміжня. Чи треба ще раз? Це життя вже прожите. Ні", – зазначила знаменитість.

Відео дня
Тіна Кароль / Скріншот Instagram

Також Тіна зізналася, чи "чаклували" над її зовнішністю пластичні хірурги. Співачка запевнила, що ніколи не лягала під ніж пластичного хірурга, тому що боїться. Проте зізнається, що замислювалася над цим.

"Лише догляд. Жодної операції. Думки бувають, але я перфекціоніст і боюся довіритись", – написала виконавиця.

Скріншот Instagram

До слова, Тіна та Євген таємно одружилися та повінчалися в 2008 році. Чоловіка не стало у 2013 році. Життя Огіра обірвалося через рак шлунку. У них із Кароль є спільний син Веніамін, який народився у 2008 році. Нині 15-річний хлопець навчається у Великій Британії і з кожним роком стає дедалі більше схожим на батька.

Після смерті коханого Кароль досі не може оговтатися та дозволити собі романтичні стосунки. Їй неодноразово присували романи з відомими чоловіками, проте вона спростувала ці чутки.

Нагадаємо, раніше Тіна Кароль пояснила своє фото у військовій формі. Співачка пройшла військовий вишкіл.

Вас також можуть зацікавити новини: