Як зараз виглядають зірки серіалу "Зачаровані" / колаж УНІАН, скріншоти з серіалу

Серіал "Усі жінки відьми", відомий також під назвою "Зачаровані", колись мав чималу популярність. Його фанатами були всі - від дорослих до дітей. А в когось навіть збереглися шкільні фото з героїнями цього серіалу.

З 1998 року, коли й вийшов на екрани серіал "Усі жінки відьми", акторки сильно змінилися. Для когось ці роки минули майже непомітно, інших же зірок ви навряд чи б упізнали.

Як зараз виглядають актори серіалу "Всі жінки відьми"

Почнемо з жіночого акторського складу серіалу "Зачаровані". Кастинг-директори постаралися, і акторки дійсно були схожі між собою.

Відео дня

Алісса Мілано (Фібі)

Молодшу з трьох сестер - злегка легковажну Фібі - зіграла Алісса Мілано. Ця роль принесла їй чималу популярність та успіх.

Зараз Аліссі Мілано 51, а за фото так і не скажеш.

Алісса Мілано в "Зачарованих" і зараз / колаж УНІАН / фото GettyImages / скріншот із серіалу

До речі, ви могли бачити Аліссу Мілано в таких серіалах як "Ненаситна", "Коханки", а також у фільмі "Маленька Італія". І це далеко не весь перелік її робіт.

Голлі Марі Комбс (Пайпер)

Мабуть, найбільше з касту "Зачарованих" змінилася Голлі Марі Комбс. Вона зіграла середню сестру - Пайпер, яка вміла "заморожувати" час.

Примітно, що спочатку Голлі Марі Комбс мала грати Прю, тоді як Шеннен Доерті пробувалася на роль Пайпер. Однак продюсери вирішили поміняти їх місцями.

Голлі Марі Комбс у серіалі "Зачаровані" та зараз / колаж УНІАН / фото GettyImages / скріншот із серіалу

Зараз Голлі Марі Комбс 50 років. Після "Зачарованих" вона не зникла з екранів. Ви могли бачити її в популярному серіалі "Милі ошуканки", де вона зіграла матір головної героїні Арії Монтгомері - Еллу.

Шеннен Догерті (Прю)

Акторка Шеннен Догерті знайома телеглядачеві не тільки за роллю Прю в "Зачарованих", а й як Бренда Волш із "Беверлі-Гіллз, 90210".

Шеннен Догерті в серіалі "Всі жінки відьми" і зараз / колаж УНІАН / фото GettyImages / скріншот із серіалу

Відомо, що 53-річна акторка тривалий час бореться з раком молочної залози - його діагностували ще у 2015 році. Шеннен проходила тривале лікування, хіміотерапію та променеву терапію. У 2017 році Догерті заявила, що рак у ремісії, проте через три роки він повернувся.

Уже в 2023 році актриса заявила, що рак поширився на мозок. Нині вона проходить нове лікування й успішно долає гематоенцефалічний бар'єр, що сама Догерті називає дивом.

Брайан Краузе (Лео)

Також аудиторії сподобалися й актори, які знялися в серіалі "Всі жінки відьми". Наприклад, Брайн Краузе, який запам'ятався за роллю Лео, підкорив серця багатьох глядачок. Деякі могли впізнати його з фільму "Повернення в блакитну лагуну" - та роль стала для Краузе дебютною.

Браян Краузе в серіалі "Зачаровані" і зараз / колаж УНІАН / фото GettyImages / скріншот із серіалу

Зараз йому 55 років. На телебаченні він уже досить давно. Ще в 16 років Краузе записався у свій перший професійний акторський клас.

Джуліан Макмехон (Коул)

Джуліан Макмехон, якому, до слова, вже 55 років, запам'ятався аудиторії за роллю привабливого демона Коула. Він настільки полюбився глядачам, що хоча контракт був підписаний тільки на третій сезон, його продовжили ще на два сезони.

Джуліан Макмехон у серіалах "Усі жінки відьми" та "ФБР: Найбільш розшукувані злочинці" / колаж УНІАН / фото GettyImages / скріншот із серіалу

Варто зазначити, що Джуліан Макмехон продовжує зніматися - у серіалі "ФБР: Найбільш розшукувані злочинці" він грає одну з головних ролей - спецагента Джесса Лакруа. Якщо вам до душі серіали про розслідування - радимо подивитися і його. До речі, нещодавно "ФБР: Найбільш розшукувані злочинці" продовжили на шостий сезон.

Вас також можуть зацікавити новини: