Алек Болдвін не дотримувався правил поводження зі зброєю / фото REUTERS

Слідство про вбивство української операторки Галини Гатчінс на зйомках фільму "Іржа" триває з 2021 року. Головним підозрюваним виступає актор Алек Болдвін, який намагався "прикрити" деталі справи, проте йому цього не вдалося. Цього разу стало відомо, що зірка необережно поводився зі зброєю на зйомках, а його поведінка була дивною.

Як пише The Guardian, у липні відбудеться другий суд у справі. Прокурори повідомили, що Болдвін "грався з револьвером" та стріляв холостими патронами на знімальному майданчику. 

За словами правоохоронців, актор направив пістолет і вистрілив "холостим пострілом у члена команди, використовуючи його як свою передбачувану ціль". Проте під час допиту Болдвін заявив, що не натискав на курок.

Відео дня

Раніше вже повідомлялося, що знаменитість неналежно поводився зі зброєю, він був "неуважним під час тренувань з вогнепальної зброї". Своєю поведінкою актор створював хаос на зйомках, зокрема, Алек кричав та лаявся.

Стало відомо, що для зйомок зірка попросив найбільший з можливих пістолетів і використовував його "як указку, керуючи членами знімальної групи". При цьому він не слухав керівників проєкту та стріляв вже після того, коли оголошували "стоп".

Алек Болдвін / Фото Getty Images

"Спостерігати за поведінкою містера Болдвіна на знімальному майданчику "Іржі" означає бути свідком людини, яка абсолютно не контролює власні емоції та абсолютно не турбується про те, як його поведінка впливає на оточення. Свідки зазначають, що саме ця поведінка сприяла небезпеці на знімальному майданчику", – повідомили прокурори.

Протягом цих років Болдвін постійно спростовував свою причетність до вбивства Гатчінс. Ба більше, чоловік намагався собі скоротити тюремний термін, бо нібито "від нього не вимагали дотримуватися рекомендацій з безпеки на знімальному майданчику".

Галина Гатчінс / Скріншот Instagram

Та все ж, якщо Алека визнають винним, йому загрожує лише 1,5 року за ґратами. Через це родина українки нещодавно поновила свій позов за "нерозсудливу поведінку" актора та знімальної групи.

"Той факт, що на знімальному майданчику були дозволені бойові патрони, що зброя і боєприпаси були залишені без нагляду, і що відповідач Болдвін незрозумілим чином направив і вистрілив з пістолета в Галину Гатчінс, робить цю справу такою, де поранення або смерть були набагато більшим, ніж просто можливістю, – це був вірогідний результат", – зазначається в заяві.

Що відомо про вбивство Гатчінс

Вбивство Галини сталося під час зйомок фільму "Іржа" у жовтні 2021 року. Відомо, що Болдвін репетирував сцену, в якій мав направити пістолет на камеру та вистрілити. Проте зброя виявилася зарядженою, і куля вбила українку.

Через наскрізне поранення в груди Гатчінс померла на місці. Серед постраждалих був і режисер Джоел Соуза, але його травма виявилася безпечною для життя. 

Нагадаємо, раніше Алеку Болдвіну ще раз пред'явили звинувачення за вбивство українки.

Вас також можуть зацікавити новини: