Мартин Якуб став на захист України / фото фейсбук Мартина Якуба

Відомий український письменник кримінальних романів Мартин Якуб поповнив лави ЗСУ. Цю новину він повідомив у себе на сторінці Facebook.

43-річний чоловік зазначив, що вже пройшов військово-лікарську комісію і готується до навчання. Також він показав в мережі фото у військовій формі, які зробив для документів. 

"Йду на контракт до ЗСУ. Всі папери готові, ВЛК пройшов, фотографії красиві зробив. На наступному тижні їду в навчальний центр", - написав Якуб.

Відео дня
Скріншот посту Мартина Якуба

Що відомо про Мартина Якуба

Мартин є автором таких відомих романів як "Не твоє собаче діло", "Мертві моделі" та інших робіт. За свою творчість він отримав чимало нагород, зокрема, є лауреатом престижної літературної премії "Смолоскип" та премії "Книга року BBC-2019". 

У минулому році він презентував виставку "Живі "розстріляні"" у Житомирі. До роботи увійшло 15 зображень письменників "Розстріляного Відродження". Також він створив календар на 2024 рік під назвою "Титани двадцятих", де показані фото авторів того періоду. До речі, кошти від його продажу йдуть на допомогу українським військовим. 

Нагадаємо, нещодавно відома українська акторка Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

Вас також можуть зацікавити новини: