Фото інстаграм Санти Дімопулос

Українська співачка Санта Дімопулос готується до операції. У своєму Instagram вона повідомила, що летить оперувати діастаз, який з'явився у неї після других пологів. 

"Я лечу оперувати діастаз – це розходження в боки прямих м'язів живота", - написала Санта. 

Скріншот сторіз Санти Дімопулос

Далі вона зазначила, що її донька Софія народилася на 42 тижні з вагою більше 4 кілограмів. Тому і з'явилася ця проблема на животі. Проте, якщо її не прооперувати, то можуть з'явитися ускладнення. 

Відео дня

"Операція з видалення діастазу дозволяє не лише відновити зовнішній вигляд живота та зберегти його естетичну привабливість, але й попередити можливі ускладнення – грижі, опущення внутрішніх органів, атрофію м'язів", – написала Санта. 

Скріншот сторіз Санти Дімопулос

Дімопулос каже, що довго готувалася до операції та шукала лікаря 2 роки. 

Згодом вона показала відео з палати та поділилася своїми переживаннями. 

"Нічого не їла та не пила з вчорашнього вечора. Всю ніч майже не спала. Все ж таки хвилююся", - розповіла Санта. 

Скріншот сторіз Санти Дімопулос

Тепер вона хоче взяти паузу від соцмереж та дати час на відновлення після хірургічного втручання.

Що відомо про Санту Дімопулос

Санта Дімопулос - українська співачка та танцівниця. Була учасницею телепроекту "Фабрики зірок". Згодом Костянтин Меладзе запросив її в групу "ВІА Гра".

Щодо особистого життя, то Санта перебувала в цивільному шлюбі з шоуменом Андрієм Джеджулою. У них є спільний 15-річний син Даніель. Потім вийшла заміж за бізнесмена Володимира Самсоненка, з яким через рік розлучилася.

У 2015 році Дімопулос вийшла заміж за бізнесмена Ігоря Кучеренко. Через чотири роки у них народилася донька Софія. З початку повномасштабного російського вторгнення Санта з родиною перебуває за кордоном. 

Нагадаємо, раніше Санта Дімопулос оголеною позувала на Балі для фотографа-росіянки.

Вас також можуть зацікавити новини: