Євген Клопотенко цікавиться життям маніяків та психопатів / Скріншот Instagram

Відомий український кухар Євген Клопотенко публічно заявив про свої незвичайні бажання. Кулінар зізнався, що мріє знайти дівчину, яку тримав би в клітці.

Клопотенко відверто говорить про свої шалені фантазії, а також додає, що його захоплює все на межі психопатичних розладів. Ба більше, шеф-кухар каже, що цікавиться маніяками та психічнохворими людьми. Він поділився, що ще в дитинстві виявляв інтерес до життя таких осіб.

За його словами, він мріє посадити дівчину в клітку та годувати її там. Йому було б цікаво спостерігати за тим, як вона поводитиметься.

"Я б взяв якусь дівчину, вкрав її і посадив у клітку. Годував її, дивився б, як вона поводиться – це мрія. Просто це соціально-неприпустимо, я не буду цього робити. Але я щиро цього хочу. Це правда", – зізнався ресторатор.

Євген Клопотенко / Скріншот Instagram

Євген розповів, що читає літературу, в якій описується життя та дії маніяків. Однією з його найулюбленіших книг є роман "Парфумер. Історія одного вбивці" Патріка Зюскінда. Шеф-кухар висловлює захват від подібних історій та запевняє, що його поведінка не є награною. Клопотенко переконаний, що людей з дивними фантазіями чимало, але багато про це мовчать, а він говорить відкрито.

"Це те, що там показують, це не є якоюсь награністю. Я не бачив, як психолог мене розбирав, але бачив дівчина зробила нарізку: "Та подивіться, він же психопат, він же сказав, що хоче когось тримати в клітці. Тут він хоче годувати, там він хоче когось купить". Я написав, що я хочу комусь платити гроші, щоб хтось сидів у мене в клітці. Дівчина написала, з чого ти взяв, що хтось не хоче. Давай мені три тисячі доларів, я буду сидіти в клітці", – додав кухар.

Нагадаємо, раніше Євген Клопотенко чесно відповів, чому не вступив до ЗСУ.

Вас також можуть зацікавити новини: