У Тетяни Песик виявили гастрит / Скріншот Instagram

Популярна акторка, гумористка, зірка "Жіночого Кварталу" Тетяна Песик поскаржилася на проблеми зі здоров'ям. Артистка розповіла, що їй довелося пережити, аби лікарі виявили хворобу.

Песик у своєму Instagram поділилася, що через страх вона рік наважувалася зробити ендоскопію – обстеження внутрішніх органів за допомогою ендоскопа. Врешті, сьогодні акторка пішла на огляд до лікаря.

"Йду робити ендоскопію. Мені так страшно… Я таблетку не можу ковтнути, а шланг – це взагалі немає уявлення. Але цей час мав настати. Майже рік я відтягувала, щоб зробити цю процедуру", – розповіла гумористка.

Відео дня
Скріншот Instagram

Після огляду та ендоскопії лікар діагностував у Тетяни гастрит та застій жовчі в кишківнику. Акторка також зробила УЗД, здала кров на аналізи та розпочинає курс лікування.

"Я це зробила…У мене руки тряслися, вони (лікарі – УНІАН) бачили мій страх в очах, навіть двері зачинили на замок, щоб я не втекла. Дякую лікарю, який мене правильно налаштував. Тепер я знаю, що в мене гастрит і жовч у кишківнику", – додала зірка "Кварталу".

Що відомо про Песик

Артистка народилася у 1987 році в Тернополі. Вона вперше вийшла на сцену КВК, коли вчилася в університеті. Свою популярність Тетяна здобула завдяки ролі у комедійному серіалі "Танька і Володька". Нині ж Песик є учасницею "Жіночого Кварталу" та виступає на великій сцені.

Нагадаємо, раніше змучена Надя Дорофєєва поскаржилася на проблеми зі здоров'ям.

Вас також можуть зацікавити новини: